2733
2734

بیارش بده به من  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

من شهر غریبم یه دختر یساله دارم، دلم براش میسوزه کسی نداره باش بازی کنه همش کارتونی میببنه یا مشغول اسباب بازی یا زنگ میزنم تصویری با دایی خاله هاش حرف میزنه، بعضی وقتام میبرمش بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاب واسش بخر جلوی در اتاق ببند بیستر بزارش تاب بخوره  اگه کوچیکه تشک بازی بخر بخوابونش با همون اسباب بازیا سرگرم میشه ماشین کنترلی ام خوبه هم واسه پسر هم واسه دختر جذابه خودتون کنترلش کنین اون دنبالش بره..

باهم مسابقه بدین توی نفاشی کشیدن یا بازی کردن

2731

زنداشم میندازه تو حموم کاراش رو انجام میده میارتش بیرون 😄

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

بچه من 4 سالشه.تشک مبلا رو میریزه میپره روش.کارتن میبینه. کشتی میگیره با باباش. خوراکی میخوره و عصرام گاهی میبرم تو کوچه و خیابون کمی میگرده و یا میبریم خارج شهر کوه و اینا. دوچرخه اشم اوردم تو خونه و اسباب بازیاش و اینا کلا پخشه تو خونه و سرش گرم میشه 

زیاد سخت نگیر هیچ چی اونجوری که دلت میخواد اتفاق نمی افته
2738
اخییییی بیچاره

بیچاره مامانش دیونش میکنه  همونم ک میندازه تو حموم میگه برو لباس بشور برا مامان وقتی میره شامپو واسشون نمونده تازه سرو کله خودشم با همون لباسا شسته میگه مامان کلاه بیار 😳😂😂😂😂😂 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
به عنوان کودک ازاری معرفیش باید بکنین    

😂😂😂اونجا ک زندانیش نمیکنه لباس میده بهش میگه برو بشور اونم میره  تا این کاراش رو میکنه 😅😅

چند سالشه 

دوسال نیم 

پسر عموی شوهرم توی داهات زندگی میکنن بچشون از بس شیطونه خب اونجا مهد کودک و پارک ابنجور چیزا نیس دیگه بچرو میبنده توی جای گاو غروبا میره در میاره  گفتی بچشو میندازه تو حموم یه لحظه یاد اونا افتادم😂😂

2706