2733
2734
عنوان

راجب شوهرتون میبینید

269 بازدید | 9 پست

دیشب بابابزرگم فوت شده بود من بعد مراسم رفتم خونه شوهرم

ساعت شیش با خواب بد بیدار شدم همین جور ک نفس هام بلند بود شوهرم بیدار شد گفت چته گفتم هیچی خواب بد دیدم بغلم کرد گفت چه خوابی

گفتم خواب دیدم یکی دیگه رو عقد کردی

میگی مسئله کاریه میگم الان ک تموم شده طلاقش بده

میگی باشه ولی نمیری اینقدر اصرار کردم گفتی اگ میخوای خودت برو طلاق بگیر

با بغضی ک سعی میکردم گریه نکنم گفتم اسمش زهرا بود (اسم اون دختره قبل از من باهاش بود و من چت شون تو عقد دیدم همین بود)

بلند بلند خندید گفت بگیر بخواب دختر دیونه

خونه ی شوهرت یعنی چی؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ی شوهرت یعنی چی؟

عقده لابد

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

همه خانما حداقل یبار این خواب رو دیدن😄

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
همه خانما حداقل یبار این خواب رو دیدن😄

اره منم چندوقت پیش دیدم توخواب بهش میگم طلاقش بده میگفت طلاقشم بدم همینطوری باهاش میمونم تو خواب از حرص داشتم سکته میکردم بیدارشدم دلم میخواست شوهرموخفه کنم حالا بیچاره اصلااهل این چیزانیست😂😂😂

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
اره منم چندوقت پیش دیدم توخواب بهش میگم طلاقش بده میگفت طلاقشم بدم همینطوری باهاش میمونم تو خواب از ...

من ک این خوابو دیدم بیدارش کردم طفلی رو😁🤭

میگه بگیر بخاب بابا من از این عرضه ها ندارم😄