2703
2553
عنوان

دلم میخواد از دست بچم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3617 بازدید | 171 پست
آخه این چه حرفیه آدم سنگ بشه مادرنشه😞

از قدیم میگن عزیز ضرب المثل هست به این معنی که انقدر مادر مهربان و رئوف هست هرکارم کنه بچه ش باز به خاطر اینکه از شیره جونش هست هیچی نمیگه و مدارا میکنه 

برا همین میگفتن آدم سنگ بشه مادر نشه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتکش بزن بعضی وقتا بچه فقط با کتک دست از کاراش برمیداره😐

چه خشن کتک بزنه این کار و بیشتر انجام میده بچه ها باهوشن راحت میفهمن چی مامان وبابا رو عصبانی میکنه 

چارش اینه که به بچه بزرگتر بیشتر توجه کنه که حس نکنه بچه  جدیده جاشو تنگ کرده . 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

شوهرت کمکت نمیکنه تو بچه داری؟؟

دست تنهایی؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2720
شیطونی میکنه آهنش کمه؟🤐😑😐

اتفاقا ثابت شده خانمایی که تو بارداری‌شون قرص فولیک اسید یا همون آهن میخورن،بچه‌‌شون بیش‌فعال میشه

بچه‌ی اسی هم یه‌جورایی بیش‌فعاله

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
همیشه اینجوری بوده

خب وقتی اینکارارو میکنه عکس العمل تو چجوری بوده؟؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
این چه طرز حرف زدنه راهنمایی نمیتونی کنی پس حرف نزن

بیخیال ... 

کاش همسایه من بودی برات نگه میداشتم یه کم استراحت میکردی😢😢

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
خواهر من کجا جنگ دارم خودم سه تا بچه دارم ای بابا خوبی هم نمیشه کرد

خب عزیزم بهش بد گفتی... بما چه برو سومی رم بیار

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2714
از کاراش بگم حالا یا تف میکنه یا لیوانو تو دست همه درمیاره نمیتونن اب بخورن در کابینتا رو کنده یخچال ...

عزیزم بخدا پسر من تمام وسایل خونم داغون کرده در و دیوار همش خط خطی همش میریزه میپاشه جیغ میزنه ولی تحمل کن عزیزم بزرگتر بشه خوب میشه هر چی عصبی بشی اون بیشتر انجام میده  سعی کن خودتو تقویت کنی که اعصابت ضعیف نباشه میدونم شرایط سختی داری 

😍😍😍
از کاراش بگم حالا یا تف میکنه یا لیوانو تو دست همه درمیاره نمیتونن اب بخورن در کابینتا رو کنده یخچال ...

بچه نیاز به شیطنت داره و باید انرژیشو تخلیه کنه اگه خیلی انرژی زیادی داره و رفتار های خطرناک داره نیاز به روانپزشک داره احتمالا بیش فعاله تا دیرنشده اقدام کن هرچی بزرگتر بشه درمانش سخت تره

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
اتفاقا ثابت شده خانمایی که تو بارداری‌شون قرص فولیک اسید یا همون آهن میخورن،بچه‌‌شون بیش‌فعال میشه ...

شمادکتری؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔کجاثابت شده که ماخبرنداریم؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

چرا مواظب دخترت نیستی؟؟؟

این همینجور میزنه تو هم نگاه میکنی؟؟؟؟

اون کارها و بی ادبی هاش فدای سرش فقط مواظب دخترت باش خدایی نکرده بلایی سرش نیاره که یه عمر پشیمون بشی.

تخت نرده دار بخر بچه رو بزار داخلش.وقتی میخوابه تو اتاق درو قفل کن.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
خب وقتی اینکارارو میکنه عکس العمل تو چجوری بوده؟؟

چجوری باشه دعواش میکنم باورت میشه شب تاصبح با کوچیکه بیدارم صبحم تا شب با بزرگه

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
2706