2733
2734

من الان ۱۷هفته و دوروزه از بارداریم میگذره تا الان هیچ قرصی (فولیک اسید،آهن،ویتامین و..) استفاده نکردم

دلیلشم اینه که اصلا نمیتونم قرص بخورم ینی با یه قرص تا پای مرگ میرم انقد حالم بد میشه 

اوایل اومدم بخورم ببخشیدا ولی بالا میاوردم خیلی شدید حالم بد میشد میترسیدم از اون فشاری که بهم میاد خدای نکرده چیزی بشه

سونوی ان تی و آزمایش غربالگری همه خوب بوده تنها چیزی که دکتر بهم گفت این بود که آهن و ویتامین دی بخور 

تو سایت دیدم خیلیا میگن باید بخوری منم یه هفته دیگه آنومالی میرم 

توروخدا بگین خیلی استرس گرفتم کسی بوده مصرف نکرده باشه و بچش سالم و سلامت بوده باشه؟؟؟؟🙏🙏🙏

یعنی خدای نکرده زبونم لال آنومالی احتمال داره بگه جنین مشکل داره؟؟؟

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
نه اصلا نگران نباش من سر پسرم یدونه هم قرص نخوردم هیچی الان از همه باهوشتره

واقعا؟؟؟؟

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه ویتامین دیت کمه بخور طبق دستور

ولی بقبه وثل ویتامینو اینا واسه اینه که خودت کمبودپیدانکنی

چون بچه ازذخیره بدن تو میگیره هرچی لازم باشه 

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
اگه ویتامین دی پایین باشه باید بخوری ولی اگه پایین نیست عب نداره سعی کن بجای قرص تخم مرغ اب پز یا شی ...

آره گفت یکم پایینه

شیرو تخم و مرغ این چیزا میخورم به اندازه خودم

2738
اگه ویتامین دیت کمه بخور طبق دستور ولی بقبه وثل ویتامینو اینا واسه اینه که خودت کمبودپیدانکنی چون ...

آهان مرسی

آره گفت پایینه سعی میکنم بخورم 

ممنون که جواب دادی ینی دارم میمیرم از استرس بخدا

بخدا... 

خداکنه برا منم مشکلی پیش نیاد 

مرسی عزیزم که دلگرمی دادی 

التماس دعا🙏

با مواد غذایی سعی کن کمبودات و جبران کنی

فعلا که خداروشکر همه چیز میخورم

از میوه و سبزیجات گرفته تا لبنیات و...

تخمه افتابگردان هم خ خوبه هرروز بخور 

شور نباشه دیگه؟؟؟

آهان مرسی آره گفت پایینه سعی میکنم بخورم  ممنون که جواب دادی ینی دارم میمیرم از استرس بخدا

نه بابا استرس نگیر

به جاش تغذیتو یکم تغیربده

سه شیره شبی یه قاشق کمک به کمبود(آهن)

سویق سنجد گندم جو کمک به کمبود(کلسیم)

انجیر،زیتون،ایناهم خوبه بخوری

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

نه عزیزم اصلا هیچ اشکالی نداره. 

منم طول کل دوره ی حاملگیم یه دونه قرص نخوردم. دقیقا همینطور که میگی وحشتناک بالا می‌آوردم اگر قرص میخوردم. یه فشاری بهم میومد موقع استفراغ هر آن ممکن بود بچه بیفته. 

اما بچه م کاملا سالم و طبیعی بود و خیلی هم باهوش و پر جنب و جوشه. 

سعی کن حالا که مکمل نمیخوری، به تغذیه ت حسابی رسیدگی کنی همه ی مواد بهت برسه. 

2706