2733
2739

من ک دلم میخواد دمش رو بگیرم بگم برو همونجایی ک قبل عقد و عروسی من بودی (طلاق گرفته بود از شانس گند من رجوع کرد)😑🤦‍♀️

هرچی میخواید بگید یکم دلمون خنک بشه

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

مادرشوهر من خوبه 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممنونم که فعلا نیستی. 

اگه خوب هستی، باش. 

اگه خوب نیستی نباش. 

من مشکلی‌ ندارم 💔😂😐

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
2738

من همسن دخترکوچیکتم ک بچه حسابش میکنین و مجرده بعد باهام رقابت میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکمم وجدان داشته باش برا سه تا پسر دیگت خونه گرفتی فقط برا ما خونه پیدا نمیشه؟؟؟؟؟؟

شهادت حضرت رقیه نذری دارم مادرشوهرم هرسال میپزه علاقه داره خودش خواست اینجوری بشه امسال بخاطر بارداریم کمک نمیکنم میمونم خونم خدا بهم رحم کنه تا پارسال که کل کارارو میکردم و خونش برق میزد هی میومد پول گاز و نعنا داغ و زرد چوبه ای که استفاده کرده بوده رو تا چندماه میکوبید تو سرم امسال خدا بهم رحم کنه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

مرسی  که اومدین چند روز پیشمون تا از تنهایی در بیایم. خیلی ازت راضیم که همه کارا رو میکنی و من این چند روز در حال استراحت بودم😁

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
می‌خونه الان؟ 😁

ن فقط دلت خنک میشه😂

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2706