2726
عنوان

میشه ازتون ی خواهشی کنم؟

134 بازدید | 22 پست

میشه وقتی تو خیابون راه میرین و یه زوج رو میبینین که اختلاف قدشون زیاده نخندین و نگین مثل فیل و فنجون میمونن؟

میشه اگه دونفرو کنار هم میبینین که بنظر میاد اختلاف سنی بیشتر از حد معمول دارن،

کنجکاوانه نگاه نکنین یا ازشون نپرسین ایشون پدر/مادرتن یا همسرت؟

اگه چاق و لاغر بودن به لورل هاردی تشبیهشون نکنین،

اگه یکیشون زشت بود دیگری زیبا نگین "خدا شانس بده"؟

میشه سوال نکنین؟

میشه چپ چپ نگاه نکنین؟

میشه زیرزیرکی نخندین و نجوا نکنین؟

شاید خودتون متوجه نباشین اما با همین حرکتای ریز،ناخواسته فضای رابطه ی دیگران رو مسموم میکنین و اونا رو از دنیای عاشقانه و قشنگشون میکشین بیرون.

بذارین آدما راحت باشن،

اونا تفاوت هارو دیدن،

و بااین حال همدیگرو انتخاب کردن.

اونا راضی‌ان،

میشه شما هم رضایت بدین؟

.

مهسا پناهی

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤

وای اولی ب من گفتن 😣😣😣انقد بدم میاد گریه میکنم بخاطرش

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من به شخصنببینم هیچی نمیگم چون خودشون انتخاب کردن هم دیگه رو 

من کی باشم به انتخاب اونا بخندم یا ایراد بگیرم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

من حتی اگه ببینم کسی نظر میده بشدت جلوش می ایستم.میگم بابا خودشون دوست دارن.

حتی اگه دیدین پسری بسیار زیبا با دختری معمولی ازدواج کرده بدونین چیزی مهمتر و بهتر از قیافه توش دیده که عاشقش شده.

منوشوهرم هم اختلاف سنی داریم عین پدردختریم هم چاقولاغریم هم اینکه قدبلند قدکوتاهیم پس هرکی ببینتمون مسخره مون میکنه؟؟اصلا مهم نیست مهم کنارهم خوش بودنه این چیزااصا ملاک خوبی نیست فقط دوطرف انسانیت داشته باشه وادم زندگی باشه بقیه چیزاخودبه خود از ذهن ادم پاک میشه

وای اولی ب من گفتن 😣😣😣انقد بدم میاد گریه میکنم بخاطرش

حساسیت در مقابل چنین بیشعورهایی بیشتر اجازه وقیح بودن بهشون میده

من حتی اگه ببینم کسی نظر میده بشدت جلوش می ایستم.میگم بابا خودشون دوست دارن. حتی اگه دیدین پسری بسی ...

ب قول ی عزیزی 

اگر قرار بود تو ببینی 

ک خب تو عاشقش میشدی ن من

حساسیت در مقابل چنین بیشعورهایی بیشتر اجازه وقیح بودن بهشون میده

اصلا جلوی خودشون چیزی نمیگم چون شوهرم جوابشون رو میده 🥺کاش ی ذره کوتاه تر بود شوهرم 😣

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
2706