2726
عنوان

همین الان از حمام اومدم ولی

690 بازدید | 52 پست

الان تو اینه نگاه کردم بازم دونه های کوچیک تو موهامه 🥺🥺🥺🥺نمیدونم شوره است یا پوست سرمه 

خسته شدم یکماهه اینجوری شدن موهام 

چیکار کنم ؟؟؟ موهامم چربه 

چندوقته اوناهم بیش از حد چرب میشن 🤕🤕🤕🤕😭😭😭😭😭

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوره داره موهام نمیدونم چیکارکنم

من هیچوقت نداشتم یکماهه اینجوری شدن کلافه شدم ازش

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2728

سفت میبندی؟

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
منم شوره داره موهام نمیدونم چیکارکنم

من شامپو کلیر گرفتم بهتر شد

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
سفت میبندی؟

نه فقط وقتایی که میرم بیرون اونم خیلی سفت نه معمولی .اکثرا تو خونه بازن یا بافت شل

با آب تقریبا خنک حموم کن

2706