2726
عنوان

خانومای باردار و بچه دار جمع شین

126 بازدید | 11 پست

لطفا برای کسانی ک چند سال منتظر بچه هستند دعا کنیم ک به زودی خدا یه نی نی سالم و شیطون بهشون بدع (یه صلوات بفرست)❤ از وقتی باردار شدم فقط همین آرزو رو دارم💎

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

خدا به هر کی که دوست داره انشالله بچه بده.خدایا خودت به همه ی ما کمک کن در پناه خودت

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همیشه دعا میکنم واسه همه منتظر ها😍

انقد خودم تو مراکز ناباروری علافی و عذاب  کشیدم و هزینه کردم... خدا الهی قسمت هیچکی نکنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️