1874
1924
عنوان

خانومای باردار و بچه دار جمع شین

124 بازدید | 11 پست

لطفا برای کسانی ک چند سال منتظر بچه هستند دعا کنیم ک به زودی خدا یه نی نی سالم و شیطون بهشون بدع (یه صلوات بفرست)❤ از وقتی باردار شدم فقط همین آرزو رو دارم💎

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

منم همیشه دعا میکنم واسه همه منتظر ها😍

انقد خودم تو مراکز ناباروری علافی و عذاب  کشیدم و هزینه کردم... خدا الهی قسمت هیچکی نکنه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
        پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                                                                                                      باردار نیستم، میشه دعا کنید تا تموم شدن تیکر یه نی نی دیگه بیاد تو دلم؟!      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
1922

منم ازوقتی معجزه خدا دیدم وباردار شدم همیشه دعامیکنم به همه بده

میان آرزوی تو و معجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست.زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم به خدا
1911