خندم گرف خخ

کلا رو مخه، مخصوصا رفتاراش جلوی خانوادش،بعد ک تو جمع خانواده منه کلا انگار مجسمه گذاشتم اون وسط،خسیسم ک هست،به چیش دل خوش کنم

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جوگیر شدن جلوی خانوادش خصوصا پدرو مادرش 😳 یجوری جدی میشه و کم محل میکنه خودم خندم میگیره. که چی مثل ...

شوهر من برعکسه،وقتی پیش خانوادشه انگار دختر خونس،جاروئم برای مامانش میزنه

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت

استارتر با عرض معذرت یه سوال کنم.

بچه ها دیشب موقع رابطه با همسرم یه اتفاقی افتاد حس کردم بهم تجاوز کرد تا صبح از سردرد نخوابیدم و همش گریه کردم حس میکنم مریض شدم نمیدونم به دیشب ربط داره یا واقعا مریض شدم

استارتر با عرض معذرت یه سوال کنم. بچه ها دیشب موقع رابطه با همسرم یه اتفاقی افتاد حس کردم بهم تجاوز ...

وا،تجاوز🤯

از اینکه خیلی آروم حرف میزنه وخیلی کم حرفه متنفرررررم.

از اینکه اگه سوالی ازش بپرسم فقط با ایما و اشاره جواب میده متنفررررم.

تو بقیه ی موارد اوکی هست.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!

ازینکه اینده نگر نیس 

ولخرجه

پول میبینه همش پیتزا میخره انقد پیتزا میخره تا عق بزنی 😒

بعد بگم بیا بریم فلان وسیله رو عوض کنیم میکه ندارم اونموقع دوس دارم جر واجرش کنم

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
بیخیاله اگ منم سمتش نرم کلا منومیبوسه میزاره کنار انگارخواهربرادرباشیم

پس بگو دوستت نداره دیگه

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
2706