2726
عنوان

این ادویه اسمش چیه؟؟؟؟بیاین لطفا

228 بازدید | 18 پست

این ادویه ای ک میریزن تو کنسرو بادمجون

دیدین کنسرو بادمجونا یه بوی خاصی میده

ی بار خونه یکی مهمون بودیم این ادویه رو ریخته بودن تو خوراک مرغشون عالی شده بود

دیروز هم از بیرون خوراک مرغ گرفتم دیدم تو اونم ریختن

کسی میدونه اسم این ادویه چیه؟؟؟؟ادویه مرغ نیست خودم ادویه مرغ و گوشت دارم مزه و بوش خیلی با اینی ک میگم متفاوته

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاری میریزم و گرم ماسالا

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
کاری میریزم و گرم ماسالا

به گرم ماسالا ادویه گرم هم میگن خیلی بوس خوبی میده

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
اگه منظورت کاریه متنفرم

نه بابا کاری نیست

خیلی متفاوته با کاری😬

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
یس

ولی بوش مثل کاری نیست😬😬😬

کاری میریزم و گرم ماسالا

واسه مرغ ادویه ماسالا میزنین؟؟؟

واسه مرغ ادویه ماسالا میزنین؟؟؟

بله اگر داشته باشم بله 

مامانم که همیشه میزنه عالیه

ادویه ماسالا بیشتر جنوبی ها استفاده میکنن

بله اگر داشته باشم بله  مامانم که همیشه میزنه عالیه ادویه ماسالا بیشتر جنوبی ها استفاده میکنن

اهااااا پس همینه

اخه اونجایی هم ک مهمونی رفتیم جنوبی بودن

باید بگم ادویه گرم میخام؟؟؟

2706