2726
عنوان

خانمای که النگو دارن ی دقیقه بیان

181 بازدید | 17 پست

خانما من النگوام حالا با مایه ظرف شوی اینا تو دستم میره ولی میچسپه خوشم نمیاد ب دستم گشاد نیست چسپانه النگوای شما چطوریه ؟ بخاطر همین دستم نکردم بفروشم ضرره عوض کنم هم ضرره 

میشه شما ها  عکسشو نو بدین رو دستتون ؟؟؟

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک کنم حساس شدی منم به دست بند حساسم اصلا نمی تونم نگه دارم یه جوری میشم

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728
مال من سایزش بزرگه دستم تکون میدن وسط کلاس میخورن به هم صدا میدن😐🤣 کوچیک خوبه دیگه با کیسه بکن دس ...

کاش النگوای تو مال من بودن سایز بزرگ 

😄😁😄

برا من سایز دو کیپ میشه سه گرفتم قشنگ بدون هیچی درمیاد😂  البته الان دوساله دیگه نمیندازم

آره مال منم کیپه بدم میاد ولی خواهرم سایز سه قشنگ در میان خوشم میاد نمیتونم نه بفروشم نه عوض کنم می‌دونم ضرر میکنم حیفه 

کلا دو تان. ولی صدا میده خجالت میکشم 🤦‍♀️ قابلتو نداره گلم  النگو هات هر کدوم چند گرمن؟

قربونت 

عزیزم ترکیبیه فک کنم ۴۰گرم بشن

هر کدوم ۴۰ گرم ؟ یا خدا چجوری برات کوچیکه شایدم خیلی پهنه مال من هر کدوم ۶ گرم تازه برام بزرگه😂

نه همشون ۴۰گرم شش تا خریدم 

2706