2733
2734
عنوان

بیاید از تمرینای قانون جذبی که نتیجه گرفاید بگید معرفی کنید 🤩😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1858 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم تاثیرش همیشگیه یا بعد از چن وقت از بین میره؟! و این ایدی که گزاشته بودی واسه تلگرامه؟

همیشگیه 

من ایدی نزاشتم میزارم الان

اسم کانالش سابلیمینال کلینیکه

هیچ انتظاری از کسی ندارم!واین نشانه قدرت من نیست!مسئله خستگی از اعتماد های شکسته است...
2728

واس بارداری چی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2738
همیشگیه  من ایدی نزاشتم میزارم الان اسم کانالش سابلیمینال کلینیکه

چقد خوب😍مرسی عزیزم😉💓

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
2706