2737
2739
عنوان

ناهارچی دارید دوستان😭

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجی این برای جمعیت کم خوبه نه برای برای۱۰ نفرکه انداازه ۲۰ نفرمیخورن😟😟😟😟😟

خب سریع زرشک پلو با مرغ درست کن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731
کار خودم نیست 😌😌😌😌

اتفاقا من می خواستم بپرسم خودت درست کردی؟

شک کردم کار خودت نباشه😂😂😂

چون گفته بودی علاقه ایی نداری

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
اتفاقا من می خواستم بپرسم خودت درست کردی؟ شک کردم کار خودت نباشه😂😂😂 چون گفته بودی علاقه ایی ندا ...

ای حافظه برتر 

😂😂😂😂

از صبح خدمتکار اومدن خونه رو تمیز کنن

غذا هم پختن 

😁
2738
ای حافظه برتر  😂😂😂😂 از صبح خدمتکار اومدن خونه رو تمیز کنن غذا هم پختن

چه حس خوبیه خونه تمیز باشه وغذات هم اماده باشه.ادم لذت میبره وخستگیش به در میشه

عشقم من جای تو باشم از بیرون غذا میگیرم والا الان تا بخوای دست تکون بدی ساعت دو سه بعد از ظهر میشه 😘

رفتم همبرگر خریدم روش نوشته بود ۱۰۰% گوسفندی! وقتی که خوردم فهمیدم منظورش با من بود🐑  
2706