کسایی که باردارن یا میترسن نیان لطفا🖤خودمم یادم بیاد تعریف میکنم براتون

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸

مثلا خونه ما حس میکنیم جن داره چون خونمون خیلی قدیمیه یه سری از اتفاقاشو براتون تعریف میکنم اگه خواستین🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار تو حموم بودم تنها بودم دزد اومده بود خونم شک کردم درو وا کردم دیدم یه مرد اونور خونمه جیغ کشیدم درو بستم شیشه حمومو خورد کرد انقدر جیغ کشیدم تا رفت😐

دنیای بی کینه♥️
2728

بوگو

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
بگووو

باشه میگم ولی یکم دیر تایپ میکنم شما هم تعریف کنید که همش من تعریف نکنم🖤

یه بارم تو خونه مامان‌بزرگ لامپشون خراب بود، هی خاموش و روشن میشد و من زمانش اومده بود دستم، بعد همه پسر عمو ها و دخترا جمع شدیم تو اتاق همه هم بودن😂اومدن اذیتشون کنم گفتم جنا لامپ رو خاموش کنید، لامپ یه دفعه خاموش شد😂😂😂😂 دیدم دارن سکته میکنن گفتم روشن کنید لامپ روشن شد😁😂

خلاصه تا 4،5 بار انجام دادم دیدم همشون مسخ شدن و رنگ دیوار، به شوخی گفتم جنا برید ممنون، یه دفعه بابام درو وا کرد بیاد تو اتاق همه فکر کردن جنا درو باز کردن با هم دیگه شروع به جیغ زدن کردن😂😂😂😂😂

خلاصه همه گریون حتی پسر عموهای بزرگ تر بجز من😂😁😁😁

قیافه بابام😒😒😒😒

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
یه بار تو حموم بودم تنها بودم دزد اومده بود خونم شک کردم درو وا کردم دیدم یه مرد اونور خونمه جیغ کشی ...

وای😱چرا میخواسته شیشه حمومو بشکنه چرا فرار نکرده پس؟🙊

دیشب نصف شب یکی رو سقف میدویید مثل صدا دختر بچه ها بلند بلند میخندید

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
یه بارم تو خونه مامان‌بزرگ لامپشون خراب بود، هی خاموش و روشن میشد و من زمانش اومده بود دستم، بعد همه ...

وای خیلی خوب بود  

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....

یبار شب رفتم تو حیاط.موهام بازکردم و یکم قدم زدم .چشمم افتادبه بالکن همسایمون .دیدم یک سایه سیاه تقریبن سه متری شبیع ادما ولی پاها ودستاش خیلی دراز بود.داره منو نگا میکنه .جیغ زدم فرار کردم تو خونه

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
یه بار تو حموم بودم تنها بودم دزد اومده بود خونم شک کردم درو وا کردم دیدم یه مرد اونور خونمه جیغ کشی ...

فیلم فروشنده نبود این؟؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

والا من همین دوروز پیش برام اتفاق افتاد.دیدم در خونه هی صدا میده.انگار میخواد باز بشه.بعد دیگه قطع شد صداش تا عصر ساعتای 6و 7 بود.واسه پسرم عصرانه اوردم داشت میخورد یهو در با شدت وحشتناکی باز شد و خورد به در توالتو و بعد وایساد.بعدم اروم خودش بسته شد!باد هم شدید بود.خونه ما از دوجهت یه عالم پنجره و تراس داره.شدت باد خیلی بود اما در اروم بسته شد.با شدتی هم که باز شد محکم خورد به در ولی برنگشت همونجا وایساد.همون موقعی هم که صدای تق تق میومد من همش احساس میکردم کسی تو پاگرده.از چشمی هم نگاه کردم کسی نبود.درو هل دادم که ببینم چفت هست یا نه!

بعد درخونمون خیلی محکمه.بارها بیرون گیر کردیم بدون کلید ولی با فشار محکم و هل باز نشد.با پیچ گوشتی و ...باز شد.پسرم که گفت مامان نترس باده!😂😂😂

من همین یه دونه ام!
2706