2737
2734
عنوان

فردا به تنهایی اثاث کشی دارم😥

313 بازدید | 15 پست

میریم خونه همسایمون. اونجا منهای شصته و پنجره نداره. ولی با پولمون جور درومد . بهتر از این دیگه برامون پیدا نمیشه. شوهرمم نمیتونست دنبال خونه بره حالش خیلی بده پول کارگرو بنگاه و هیچی هم نمیدیم. هیچی رو هم بسته بندی نکردم همین جوری میبرم.خیلی احساس بی کسی میکنم😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم امشب ثاث کشی دارم مادر شوهرم هس ولی اصلا کمکمون نمیکنه دس ب سیا سفید نمیزنه مامانم ی شهر دیگس خودمم باردارم فقط منو شوهرم وسایلو جم کردیم امیدت به خدا باشه عزیزم خدا بزرگه

منو چی میگی که با دوتا بچه کوچولو هرسال اساس کشی دارم🥺🥺خسته شدم دیگه طاااااقت ندارم

ما تا حالا ۱۲بار اثاث کشی کردیم😐تو این خونه فقط دو سال بودیم که یهو گفت ۱۰تومن و ماهی ۲۰۰بذارید رو پول

2738
منم امشب ثاث کشی دارم مادر شوهرم هس ولی اصلا کمکمون نمیکنه دس ب سیا سفید نمیزنه مامانم ی شهر دیگس خو ...

منم فقط امیدم به خداس. واقعا خدا بهم رحم کرد این خونه برامون پیدا شد وگرنه معلوم نبود کجا باید میرفتیم

وسایل بزرگ مثل یخچال اینا رو چکار میکنید؟

پدر مادرمم میان سر بزنن بهم ولی خب اونا پیرو مریضن. شوهرمم هست یه جوری بالاخره جابه جاشون میکنم ولی خب وظایف اصلی رو دوش خودمه. چاره چیه😔😢

غصه نخور ،من تو یه بارداری 9ماهه،سه بار اسباب کشی کردم.

حالا بچه ام 6ماهه اس دوباره اسباب کشی دارم.

میدونم سخته اما پیش میاد دیگه

خدا رو شکر سر پناه داریم.

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
غصه نخور ،من تو یه بارداری 9ماهه،سه بار اسباب کشی کردم. حالا بچه ام 6ماهه اس دوباره اسباب کشی دارم. ...

مرسی عزیزم. بیشتر غصه م به خاطر مریضی شوهرمه احساس بی کسی و تنهایی میکنم. میترسم بمیره 😔😢

پدر مادرمم میان سر بزنن بهم ولی خب اونا پیرو مریضن. شوهرمم هست یه جوری بالاخره جابه جاشون میکنم ولی ...

خدا کمکت کنه عزیزم.

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
2706