2410
2553

من هم آزمایش دادم منتظر جوابم و هم اینکه مطمئنم عفونت دارم میخوام خوردن آب رو هم شروع کنم اما میخوام قرص هم بخورم تا زودتر رفع بشه و برای بچه مشکلی ایجاد نشه دکتر احمق منم فقط به دنبال پوله برام پماد وازینال کلوتریمازول داده که تو بارداری نمیشه استفاده میترسم چون قبلا سقط داشتم

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قرص خوردم هفته ۵ اینا بودم.  پماد و اینام ماه های ۶ و ۷ یه بار استفاده کردم فکرنکنم مشکلی داشته باشه

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2714

من یکم عفونت باکتریایی داشتم

همینو دکترم بهم داد.دوزشو نمیدونم فقط۷تا بود

اب زیا بخور.لباس زیر نپوش.دامن یا ی لباس بپوش ک نخوای شلوار بپوشی

پماد ک این اول کار نمیزنن

من وسط بارداریم شک داشتم ک عفونت باز برگشته.دکترم پماد داد .اونم با ملایمتو ترس زدم

خداروشکر الات عفونت ندارم نینیمم سالمه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من خوردم بخور مشکلی نداره مایعات زیاد بخور تا زود خوب بشی

یعنی شما تو ماه های اول خوردین ؟خوبم شدین؟روزی چند تت مصرف میکردین واقعیتش من چون قبلا سقط داشتم خیلی میترسم کلا از همه چی از قرص از واژینال استفاده کردن 

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه
2706