2737
2739
عنوان

قرص اورژانسی کمککککککککک

750 بازدید | 41 پست

دوستان چن شب پیش رابطه پر خطر داشتم با همسرم و چون از دوازده ساعت گذشته بود دوتا قرص اورژانسی خوردم..دوباره دیروز هم رابطه خیلی پر خطر تر داشتیم..بازم میشه اورژانسی بخورم؟جواب میده؟

البته خودمونم قراره دوماه دیگه اقدام کنیم برا بچه..

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

استفاده قرص اورژانسی سالی یکباره عوارضش زیاده

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه دوماهدیگه قصد داری اقدام کنی هورمونات میریزه بهم نخور قرص دیگه

اگه الان باردار شده باشم چی!میترسم..چوت برنامه هام بهم میریزه..بنظرت احتمالش زیادع؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
الان یا دوماه دیگه چ فرقی میکنه 

برنامه هام خراب میشه آخه

استفاده قرص اورژانسی سالی یکباره عوارضش زیاده

پس‌نخورم دیگه

پس‌نخورم دیگه

نه نخور

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2738
سالی یه بار مجازه بخواد بگیره میگیره من بعد هشت سال رابطه محافظت نشده داشتیم که تقصیر شوهرم بود و. ...

یعنی بخورم هم بی فایدس درسته؟

از کجا معلوم با اولین اقدام بگیره؟من خودم دوسال از اقدامم گذشت تا حامله شدم بعدم قرصا بهم میرزنت

درسته....

2706