2737
2734

باهم دوست بودیم میرفتیم وسیله یا لباس میخریدم خودم حساب میکردم،خسیس نیستا برای نامزدیمون ۳۰ میلیون طلا خرید با اینکه پول آنچنانی نداشت،بعد یه بار رفتیم مانتو بخرم وایساد من حساب کردم،حس میکنم چون تو دوستی خودم میخریدم واسه خودم هنوز اون عادت روش مونده.

من پدرم باهامون زندگی نمیکنه خرجی هم نمیده،خودمم کمک حسابدار بودم چون حسابدارمون یه آقای مجرد بود و یه جورایی بهم لطف میکرد قبل نامزدی،نامزدم گفت کارتو ول کن دوست ندارم تو اون محیط کار کنی،وگرنه خودم حقوق داشتم و از پس خودم برمیومدم.

چجوری بهش بگم؟؟؟یا چیکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بگو حس نمیکنی وظیفه توهه خرجمو بدی؟؟!!

اینجوری که زشته،من خودم واقعا آدم مغروریم به خاطر شرایطم حتی نذاشتم داداشم شهریه دانشگاهمو بده،فقط چون به خاطر نامزدم کارمو از دست دادم میگم.

اینجوری که زشته،من خودم واقعا آدم مغروریم به خاطر شرایطم حتی نذاشتم داداشم شهریه دانشگاهمو بده،فقط چ ...

آخه وظیفشه عزیزم از همون اول باهاش صحبت کن

💚💚💚💚الحمدلله استغفرلله لا اله الا الله💚💚💚💚
2738
فکر نمیکنی حالا ی خورده زوده  بذار عروسی کنید اون‌وقت بگو ی مبلغ رو ماهیانه بریزه برات

خوب عزیزم من خودم شاغل بودم دستم تو جیبم بود،اما نامزدم هی گفت نمیخوام با پسر مجرد تو یه اتاق کار کنی و از این حرفا من کارمو ول کردم،الان چجوری هزینه هامو بدم آخه،به داداشم که زشته بگم پول بده بالاخره اونم واسه خودش زندگی داره.

آخه وظیفشه عزیزم از همون اول باهاش صحبت کن

میدونم وظیفشه چون تمکین هم دارم،البته اصلا ربطی به تمکین نداره چون به خاطر پول اینکارو نمیکنم ولی مثلا میگم من زنشم.

خوب عزیزم من خودم شاغل بودم دستم تو جیبم بود،اما نامزدم هی گفت نمیخوام با پسر مجرد تو یه اتاق کار کن ...

پدرت چطور؟ 

تو ی کامنت دیگه گفتم بهترین راه برای اینکه هم اونو متوجه کنی هم غرور خودت لطمه دار نشه 

اینه که بهش بگی میخوای باز بری سرکار چون از عهده ی مخارجت برنمیای 

2706