2733
2734
عنوان

چجوری به شوهرم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت چرا باید نه بیاره!!!

گفتم ک با خانوادم راحت نیست

ب زبون نمیاره اما حس میکنم ازشون خوشش نمیاد

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
بگو اسباباتو جمع کن یه هفته برو خونه مادرت، خواهرم میاد اینجا راحت باشه. بعد التماست میکنه بزار منم ...

ن بااابااا

اگه اون ک میگه باشه و پا میشه میره

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2728
یعنی چی من بخوام برم خونه خواهرم دامادمون منو میزاره  رو چشماش دیگ ی خانوادیم اونم هم داداشمه چ ...

نمیدونم

ب زبون نمیاره ک

اونوقت تند تند بوسش کن سفت بغلش کن نرم‌میشه

اینو امتحان نکردم

2738
خوب بره، بهتر 😂😂

😐😐اونوقت من تنها چ کنم

خریدامو کی بکنه

من شوهرم صبح سر کاره تا عصر اوایل اجازه می‌گرفتم خونه مامانم میرفتم بعد دیدم نه کم کم داره پر توقع میشه الان خودم پا میشم میرم زنگ میزنم میگم خونه بابا اینام قبل اینکه بیاد میرم غذا حاضر میکنم بنظر برادرش تو منگنه وقتی اومد بگو خواهرم اومده بیخیال بابا خونواده رو که نمیشه قیدشو زد.  عجبا حالا کاش خواهر خودش بود شوهراتونو اینقدر پررو نکنید بخدا  

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
نمیدونم ب زبون نمیاره ک

باهاش حرف بزن تو اگ از خانوادش خوشت نیاد مگ‌میگی ؟بهرحال هر دوتاتون  تو ااین زندگی ب ی اندازه حق دارین با زبون خوش و محبت بهش بگو مثلا مامانم تورو مث پسرش میخواد حتما  میدونه تو خوبی وقابل اعتماد ک میگ خواهرم بیاد خونمون

بگو دیروز مامانم اینا میگفتن میخواد بره مسافرت خواهرمو نمیدونستن چکار کنن من گفتم یعنی چی خونه ما که هست؟ 

بعد مامانم گفته نه ممکن فلانی معذب باشن سختش باشه بعد من گفتم نه شوهر من خیلی غیرتیه هیچ وقت خودش اجازه نمیده خواهرزن بره خونه فامیل وقتی ما هستیم کلا اگر بفهمه فرستادن جای دیگه ناراحت میشه

بعد مامانم گفته میدونم دامادم که ماه من گفتم یه وقت معذب نباشین 

بعد من گفتم نه خیالت جمع اون اگه حس کنه غریبه شده ناراحت میشه بهش برمیخوره هوای غریبه هارو داره چه برسه به فامیل و ناموس خودش

وا چه حوصله اي🙄

خوشم میاد برا ی درخواست خوشگل میکنن .من کاری که بخوام بکنمو میکنم حوصله لباس عوض کردنو ارایشو شبش برنامه ریختنی ندارم 

😁😄😰

،

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
2706