2726
عنوان

چجوری به شوهرم بگم؟

1087 بازدید | 86 پست

مامانم میخواد یه هفته بره شهرستان یه کاری داره بعد به من گفت توی این یک هفته اگه میتونم خواهرم بیاد خونه ما تا اون بره و بیاد و ماهم کلا دوتابچه ایم ینی من وخواهرم

حالا نمیدونم چجوری ب شوهرم بگم ک نه نیاره و قبول کنه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا خو بیا مگه چیه

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بگو مادرم گفته یک هفته خواهرم میاد

یعنی مردا انقدر بد شدن😔

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
الکی بگو کار نظافتی دارم کمکم کنه 

نگه خواهر کلفته😔

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
چندسالشه خارت؟

۱۲

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
خدایی نه میاره چرا آخه مشکل دارین ... خواهرت چندسالشه

احتمالا بگه نه چون با خانوادم راحت نیس و کلا خوشش نمیاد ازشون

۱۲ سالشه

2706