2733
2734
عنوان

دلم گرفته بیاین درد و دل

53 بازدید | 10 پست

سلام 

مامانا من دیگه تحمل ندارم 

خسته شدم خسسسسسسسسسسسسسسسسسسته 

الان ادارم از صبح پای سیستم فقط پشت مانیتور قایم میشم و اشک میریزیم 

تا نیم ساعت خوبم دوباره بغضم میترکه 

بخدا خودخواه نیستم ولی خسته شدم از بچه داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

18 ماهشه  ولی مثل چسب بمن چسبیده  حتی دستشویی هم نمیتونم برم

همه بچه ها همینن .شما هم که ازش دور میشی ترس تو دلش می افته وقتی میبینتت مثل چسب میشه .گریه نکن بزرگتر بشه بهت. میشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728
دیشب مهمون داشتم نمیدونید چی کرد بجونم  بخدا قصدم مقایسه نیست ولی پسر جاریم ده روز از پسر من ک ...

از دیشب هزار تا مقاله خوندم که شاید تربیت و رفتار من مشکل داره که بچم اینطوریه 

بخدا گاهی میخام گازش بگیرم از حرصم ولی فقط صلوات میفرستم 

گاهی خودم هم دیگه میشینم باهاش گریه میکنم

دیشب مهمون داشتم نمیدونید چی کرد بجونم  بخدا قصدم مقایسه نیست ولی پسر جاریم ده روز از پسر من ک ...

کم کم سعی کن مستقل بارش بیاری زیاد بغلش نکن 

شاید چون شاغلی ازت دوره اینجوری شده 

البته دختر منم خیلی به من وابسته س ولی اذیت نمیشم

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃
2738

بچه یکسال و نیمه آخه مگه چقدرشه که انتظار داری وابسته نباشه!

بچت رو باهیچکس مقایسه نکن دوست عزیز،صددرصد اون بچه هم سختیایی داره واسه مادرش

با بچت مدارا کن

اون هنوز خیلی کوچولوعه