2733
2734

توصیتون بهم چیه؟چیا رو دقت میکنه افسر؟چی میپرسه؟چند دقیقه طول میکشه؟

من با ماشین اموزشگاه و خودمون خوب میرم

پارک دوبل هم بیشترش خوب در مباد بعضیاش خراب میشه🥴🥴🥴

استرسو بذار کنار تا نشستی تو ماشین صندلیتو درست کن کمرببند اینه چک کن سعی کن اول نباشی اگه زیادی استرس داری

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول از استرس نداشته باش ریلکس هواست باشه از کجا سوار میشی کمربند و اینه ها رو چک کن حتما هم دنده رو چک کن خلاص باشه چون اکثرا نفر قبلی رو دنده خامپش میکنه

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

نباید استرس داشته باشه کمتر از۱۰ دقیقه البته اگه ببینه واقعا ماهری....وقتی نشستی پشت ماشین به اینه و صندلی و کمربند رو چک کن بفهمه هواست هست حتی اگه اینه ها درست باشه الکی بالا پایین کن برای افسر من ک خیلی تاثیر داشت😂

2738

سعی کن اولین نفر بشینی که مجبور نشی خرابکاری نفر قبلی رو جمع کنی  معمولا اول پارک دوبل می گیرن بعد دور دو فرمون .

روی خط کشی عابر پیاده پارک نکن امتیاز منفی داره

اگه نفر اول نبودی و نفر قبلی پارک دوبل زد احتمالا بهت بگه دنده عقب برو که باید بدونی فرمون رو دو دور باید بچرخدنی تا ماشین صاف بره عقب.

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
من که افسر برای بار اول گفت عههه بار اولته جا داری بردی افتادن:/

😆😆😆😆😆😆

البته ببینند بلدی گیر نمیدن که حتما یه بار رو بیفتی

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

ببین اول صندلی تنظیم کن دوم اینه سوم دنده خلاص کن چهارم روشن کن کن ماشینو پنجم کمربند ببند ششم پاتو بزار روکلاچ ودنده ۱ بزار ماشینو هفتم ترمز دستی خلاص کن راهنمای چپ بزن حرکت کن

اینارو مربیم گفته

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
😆😆😆😆😆😆 البته ببینند بلدی گیر نمیدن که حتما یه بار رو بیفتی

نه تا نشستم گفت دوبل برو تو که ردی کل مینداخت باهام😂😂😂

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

اصلا استرس نداشته باش نشستي صندلي و آينه رو درست كن كمربند رو ببند دنده رو چك كن موقعي كه راه افتادي به علايم دقت كن تابلوها رو ببين حواست به خط ممتد براي دور زدن باشه كه اجازه بگيري موقع پارك كردن ببين كجا داري پارك ميكني پارك ممنوع يا براي معلولين يا جلوي پل نباشه موقع دوبل اصلا استرس نگير فكر كن كسي كنارت نيست از راهنما استفاده كن بعد از دنده عقب حواست باشه فرمون رو بچرخرني براي جلو رفتن 

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
ان شاالله موفق باشی منم خیلی دوست دارم گواهینامه بگیرم ولی میترسم یاد نگیرم

چرا یاد نگیری دور از جون خنگ نیستی که تو همون ده جلسه اموزش کامل یاد می گیری منتها برای خوب رانندگی کردن باید بعد هم پشت ماشین بشینی نه اینکه تا گواهینامه اومد در خونه کامل ماشین رو بزاری کنار

نه تا نشستم گفت دوبل برو تو که ردی کل مینداخت باهام😂😂😂

می دونند همه مشکل پارک دوبل دارند لعنتیا😆😆😆😆😅😅😅

2706