2737
2734
عنوان

معلم پسر من انقدز اصرار داشت مدرسه نیان😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3473 بازدید | 291 پست

نمیدونم والا عزیز ولی کلا ایکاش به خودشان رحم میکردن اموزشگاه و مدرسه و... هر دو تجمع هستن اوضاع کرونا کلا وخیمه همه جا قرمزه حالا احتمالا به خاطر پول رفته اموزشگاه 😏

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

والا با این وضع دلار. نمیدونم چرا یه قرون دوزارحقوق معلما تو چششونه!

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم، یکم فکر اون معلم بیچاره هم باش. اون خانواده داره. نمیتونه که همه وقتش رو صرف بقیه بچه ها کنه ...

عزیرم استعفا بده

مگه پزشک و پرستار خانواده ندارن تو کرونا

چطور بعداظهر میره خصوصی درس میده خانواده تداره

ان شالله تا عید واکسن کرونا بیاد ببینیم بعدش میخوان چکار کنن

دکتر مردانی گفت اگه واکسنم بیاد بازم باید از لحاظ ماسک و اینا مردم رعایت کنن خودش تو یک کلیپ گفت 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
بخوام چیزی بگم همه معلما میریزن سرم  فقط می گم اون حقوقی که  می گیره حلال نیست

چرا حلال نیست؟ ی خانم معلم، وقتی بچه ش مریضه نمیتونه مرخصی بگیره بمونه پیش بچه ش، نمیتونه جلسه تو مدرسه بچه ش رو شرکت کنه. تو خونه کلی وقت میذاره واسه تصحیح برگه ها و نمره دادن. همه معلما یا گردن درد دارن، یا دست درد

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
نمیدونم والا عزیز ولی کلا ایکاش به خودشان رحم میکردن اموزشگاه و مدرسه و... هر دو تجمع هستن اوضاع کرو ...

امار دراوردم کل معلم های مدرسه همون جان

بحث اینه که حتی تو شادم توضیح نمیدن واسه بچه ها

نمی تونستن خصوصی روزی یک نفر به بچه های همون مدرسه درس بدن حقوق می گیرن برای چی پس

حالت خوبه؟روزی یک دانش آموز بره مدرسه؟شماها از بچه هاتون خسته میشید میخواید به هر قیمتی خونه نباشن یه حقوق بخورونمیر میگیریم صبح تاشب باید با گوشی خودمون نت خودمون آنلاین باشیم حضوری هم بریم صدتا سوال رو مجازی و حقیقی جواب بدیم

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
عزیزم، یکم فکر اون معلم بیچاره هم باش. اون خانواده داره. نمیتونه که همه وقتش رو صرف بقیه بچه ها کنه ...

همه طلبکارن والا...توخونه شوهرم مداااام مشغوله میخام حرفی بزنم میگه ساکت دارم صدا ضبط میکنم ..

خوش اومدی آوای مامان😘😍
2738
عزیرم استعفا بده مگه پزشک و پرستار خانواده ندارن تو کرونا چطور بعداظهر میره خصوصی درس میده خانواده ...

جبهه نگیر😂اروم باش اروم باش

راضی ای اگه پسرت بره کرونا بگیره بفرست😐

بشینید سرجانوت توروخدا وضع وخیمه

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

یه کم باید پدر مادر اکتیو تری باشین خودتون به بچه ها ی سری چیزارو یاد بدین 

به هر حال مجازی آموزش دادن سخته 

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

معلم دختر من که راحت کرده تا امروز گفتند که منتظر بخشنامه از اداره هستیم که مجازی باشه یا نه هیچ اموزشی نزاشته 

حتی تیتر اموزشی که حضوری میدن رو هم تو گروه نمیزارند 

چی بگیم ما که کلا فرهنگ استفاده از خیلی چیزها رو نداشتیم 

این هم از اموزش مجازی تا جا بی افته کنه و ...ما پیر میشیم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
همه طلبکارن والا...توخونه شوهرم مداااام مشغوله میخام حرفی بزنم میگه ساکت دارم صدا ضبط میکنم ..

مامان منم دبیره. الان سر کلاسه. رسما خونه دست منه. من دارم غذا درست میکنم و به امورات بقیه میرسم. هیچ منتی نیست. همیشه مامانم حمایتم کرده، حالا من حمایتش میکنم من فکر اون خانمی هستم، که بچه کوچیک داره، باید دور اون باشه، ناهارم آماده کنه، به مدرسه هم برسه

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
2706