2733
2734
عنوان

قرص ایزی اسلیم لاغری

128 بازدید | 8 پست

سلام خانما . من دوروزه دارم ازاین قرص میخورم. ولی بابته بعضی چیزا ک خوندم شیشه داره و اینا نگرانم... البته هیچ عوارضی واسه من نداشت ولی بیاین نظرتونو بگید یوقت معتاد نشم؟؟ اونایی ک تجربشو دارن بگن لطفا

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

من الان آخر دوره یکماهمه، جز کاهش اشتها اثری نداشت برام، البته اونایی که تا حالا رژیم نگرفتن و با کم خوری کم می کنن خوبه، ولی برای من که خودم کلا کم می خورم اثر نذاشت

من الان آخر دوره یکماهمه، جز کاهش اشتها اثری نداشت برام، البته اونایی که تا حالا رژیم نگرفتن و با کم ...

حتی سایزتم کم نشد؟؟ واقعا؟؟ورزش چی؟؟

من درروز دوساعتی میرقصم و چای سبز میخورم

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو رو خدا به من بگید قرصاتونو از کجا میخرید

من از ی پیج تواینستاخریدم ایزی خوب بود ولی گلوریا شایددوکیلوکم کردم خیلی افتضاح بود

2738