2737
2734
عنوان

برادر شوهر ماشین همسر میخواد

410 بازدید | 17 پست

بچه ها همسر من تمام کاراش با ماشینه یعنی شغلش توریه که مدام باید بره به کاراش سر بزنه یعنی یه بار در روز بره یه جا و بیاد خونه نیست در طول روز حداقل ده جا دیگه باید بره

برادر همسرم گفته دو سه روز ماشینت بده من خودش میخواد ماشینش بفروشه نمیدونم حالا این دو سه روز چه دردی ازش دوا میکنه

من مادرمم یه ماشین داریم که هم هی خراب میشه و هم واقعا بهش احتیاج داریم برای سر کار رفتن چون هم تو محل زتدگی میکنیم فعلا و نمیشه کسی بیاد دنبالمون به خاطر کرونا هم اژانس سوار نمیشیم

حالا شوهرم ماشین خودش بده یا باید خودش تو عذاب بمونه یا باید ماشین مارو برداره مارو تو عذاب بندازه

منم بهش گفتم خودت میدونی میخوای بده ولی من بهت ماشین نمیدم

میخوای پیاده برو میخوای با اژانس برو

اصلا یه جوری حالم گرفتست این چه درخواستیه اخه؟!

قبلا مجرد بود بهش چند روز داده بود و کلی هم پدرش دراومده بود از بی ماشینی...

ماشینش بده کلا از لحاظ وسیله اویزون پدر مادر من میشه من بدم میاد از اویزون بودن....

میفهمم ولی حتما نیاز داره داداشش تو اگ خواهرت یا داداشت یه بار ازت ماشین میخاس نمبدادی یا اگ تونیاز داشتی اونا بهت نمیدادن؟

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2728
میفهمم ولی حتما نیاز داره داداشت تو اگ خواهرت یا داداشت یه بار ازت ماشین میخاس نمبدادی یا اگ تونیاز ...

پارسال پسرخالم ماشینش داد خواهرش برن تهران تو راه تصادف کردن ماشین مچاله شد به عنوان اوراقی فروختن پول ماشینم ندادن...

2738

تو ماشینو نده به همسرت بذار اون تصمیم بگیره یا پیاده بره یا ماشینو نده الان دیگه زمونه سخت شده ماشین قرض گرفتن درست نیس

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
پارسال پسرخالم ماشینش داد خواهرش برن تهران تو راه تصادف کردن ماشین مچاله شد به عنوان اوراقی فروختن پ ...

اتفاق ک برای همه هست ولی نمیفهمم‌‌چرا نباید ادم ب خواهر و برادرش ماشین نده من اگ داداشم بخاد میدم بهش داداشما غریبه نیس ک عحب دوره ای شده یعنی برادر خواهر برادر برادرم این حرفاس 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

زنگ بزن برادر شوهربگو شرمندها ماشینی ک دست منه خرابه اسم شوهرتم نمیدونم بگو مصلا شوهرمم ب ماشین نیاز داره خودت شرایط کارشو میدونی ک اگ ماشینم خراب نبود اصلا خودم ماشینت میدادم 

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱

حالا باز برادرشوهر تو..برادرشوهر من گیر داده بود ب شوهرم ک (طلاتو) بفروش بده من ماشین بخرم تا ابان ناه پولتو پس میدم شوهرمم چیزی نگفته بود باز یه پیامک اومد ب گوشی همسرم ک (طلاتو)فروختی یانه منم عصابم خورد خورد شد ب شوهرم گفتم چرا جواب نمیدی نظرت چیه،گفتم بهش ک ب داداشت بگو طلا واس پناهه پناهم میگه میتونی همون ابان ماه همین گرم طلارو بخری بدی؟نه نمیتونی پس بیخیال شو من طلاهامو نمیدم خلاصه ک ندادیم

واقعا تا دوروز عصابم بهم ریخته بود بخاطر حرف برادرشوهرم

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2706