2703
2553
عنوان

آلمانی خون ها بیاین 😄 سوال دارم

532 بازدید | 37 پست

سلاااام!!😍

بچهااا من و همسرم کلاس های آلمانی شرکت میکنیم، 

من برای کلاس های اسپانیایی و فرانسوی و.. قبلا یه موسسه ای میرفتم که برای من فوق العاده بود! دپارتمان المانی هم داشت. به امید اونجا موندیم و هر ترم کلاس و تایم نداشتن و ما مجبور شدیم بمونیم تو یه موسسه ای که استادش تو کلاس اکثرا فارسی حرف میزنه و این اصصصصصلااااا برای ما خوشایند نیست.

حرف هم زدیم بچها گفتن نه ما میخوایم که فارسی باشه😖😕😕😕

خلاصه ما نموندیم اونجا.دیروز امتحان دادیم و بعد سه ترم دوباره زنگ زدیم به موسسه مورد  علاقم دوباااره به دلایلی کلاس نداشتن!!!

اینم بگم ما کلاس حضوری میخوایم، بنابراین میخوایم خصوصی باشه که کسی جز من و همسرم نباشه، هم بخاطر کرونا هم اینکه بچها روند کلاس رو کند میکنن و همه نمیتونیم اتفاق نظر داشته باشیم.

خلاصه،  زنگ زدیم گوته اونم گفت کلاس خصوصی اصلا نداره😔😔

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بهم بگین شما کجا رفتین که خیلییی عالی بوده، استادشم از بدو ورود آلمانی (خوب نه با لهجه فارسی که به فرضا sehr بگه زِهههههررر😑😑😑😑)  صحبت میکرده؟ 

خصوصی برداریم تا اخرین لول مد نظرمون؟  هزینشم مهم نیست

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به حمدلله دارین جمع میکنید برین از ایران؟

اره حدود یکسال طول میکشه..البته اگر یورو بذاره😊

2456
دلم برای آلمانی تنگ شده کلیییی خب برین با استادای گوته صحبت کنید شاید یکی شون وقت داشت خصوصی بگذاره

چجوری باهاشون صحبت کنیم؟!

2714
عزیزم موسسه زبان سرا تو تهران تو خیلی مناطق شعبه داره و خصوصی تدریس دارن من از بچگی اونجا خوندم

خوب درس میدن؟  لهجه و تلفظ نیتیو دارن؟  

از ابتدا آلمانی صحبت میکنن؟  

Owww چه پولدار🤣😍

بحث پول نیست بحث ارزش و اولویت این کلاسه برامون نسبت به فرضا لباس خریدن

چجوری باهاشون صحبت کنیم؟!

نمی‌دونم من تاحالا نرفتم گوته:))) نمیشه آدم همینجوری سرشو بندازه پایین بره تو؟:)

یکی از استاداشون رو فقط میشناسم استاد دانشگاه علامه هم هستند، علامه برید میتونید پیداشون کنید. دکتر ملیکا ترکمان بوترابی، من آلمانی رو با ایشون شروع کردم عااااالی بودن.

خوب درس میدن؟  لهجه و تلفظ نیتیو دارن؟   از ابتدا آلمانی صحبت میکنن؟  

عزیزم بهترین موسسه کل کشور هستن که متد متفاوت دارن به هیچ وجه کلمه ای فارسی صحبت نمیشه. تمام زیان هارو با بهترین استادها دارن

روانشناسی کودک
نمی‌دونم من تاحالا نرفتم گوته:))) نمیشه آدم همینجوری سرشو بندازه پایین بره تو؟:) یکی از استاداشون ر ...

آلمانی حرف میزدن از ابتدا؟  پیج اینستاگرامشونو ندارین؟ 

2706