2726
عنوان

همکارای جدید من

195 بازدید | 4 پست

من یکم روابط عمومیم ضعیفه الان تازه به یه شهر دیگه انتقال پیدا کردم همکارای جدیدم سنشون از من بیشتره کلا اصلا با من حرف نمیزنن میخوای که یه چی بهشون بگی گوش نمیدن منم اصلا اهل سرزبون و شوخی اینا نیستم چکار کنم به نظرتون احساس تنهایی میکنم و بینشون یه جورایی معذبم هر یک ساعت یه بارم میبینمشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودساخته باش

من کسی نیاد سراغم نمیرم سراغ کسی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2728

به نطرم سعی کن جا تو دلشون باز کنی با درست کردن کیکی یا خرید شیرینی شکلات بهشون تعارف کنی از چشم و ابرو اندامشون تعریف کنی خانم ها از تعریف تجمید و خوراکی مفت خوششون میاد زود ج میده 😁😁

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا