2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بیمه تامین اجتماعی هستی ک خوبه دیگه برو همونجا سونو

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2728

من با دفترچه تامین اجتماعی هر کدوم ۱۶۰ شد البتع شهرمون کوچیکه فقط دوتا سونو و یه ازمایشگاه تخصصی داره اوناهم تا هر جا جا داشته باشه فشار میارن به مردم ما هم مجبوریم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

بیمه  من سلامته  قبول  نکرد جایی ک رفتم واسه سونو    و ازمایش  دکترم  گف باید اینجاها  بری      

سونو   ۴۷۵  هزار 

ازمایش ۱۵۷ هزار

سل فری   دومیلیون و هفتصدو سی هزار

ازمایش ۲۰۴ هزار 

تاالان  انقد خرج  کردیم  ک نگووووو😟

اکوی جنینم  اینهفته  باید  برم    متخصص گف نزدیک ۳۰۰ تومنه 😥😥😥

ازمایش 185 شد گفت کلا ازاده سونو با دفترچه ازد120 شروع میشد بستگی داره دکترت چی خواسته باشه گفت با دفترچه و ازادش حدود سی چهل تومن تفاوت قیمت داره

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2706