2726
عنوان

کیا شوهراشون اینجوری هستن 😭😭😭دیوونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 57 پست

شوهر من کم کم داره درست میشه.به نظرم باهاس بحث نکن اصلا هرروقت این رفتارو ازش دیدی چندردز سرسنگین بلش باهاش چیزی هم پرسید بگو این حجم از ترسیدن تو جلو خوانوادت منو تو فکر میبره که جدی تر ب زندگیمون فکر کنم.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

راه حل پیدا کردی به منم بگوووو ... مهمونی جایی باشیم هم نمیگه میگه نیلو مریضه نمباییم 😐 به علاوه خودش هر روز باید سر بزنه بهشون جمعه هم که انگار قرار داد داریم باید اونجا باشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر منم همینطوره اگ بعضی مسائل رو مادرش بدونه با من بدرفتاری میکنه واسه همین شوهرم نمیگه  شما ...

منم نمیگم بهشون هر جا هم میریم دوتاشو نمیفهمن حالا یکی رو میفهمن ولی اون یکی رو هزار و یک دوروغ میبنده بهش که مثلا اونا ناراحت نشن 

2728
😐😐😐😐😐 سال ۹۷ جدا شده بودم ازدواج مجدد کردم سال ۹۸

پس من شمارو با یه کاربر دیگه اشتباه گرفتم ببخشید

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤
اره اصلا دوست دازم خفش کنم تو این جور شرایط  بهش گفتم اصلا تو میترسی از خانوادت کلی باهاش حرف ...

شوهر من 42 سالشه من خودم مستقل بودن همیشه برای همین خیلی عصبی میشم 

😍خدایا مرسی😍
خیلی رو مخمه این کارش  بدتر که مادر پدرشم چیزی نمیگن ولی انگار بدشون میاد ما بریم جایی مخصوصا ...

وای چه دیکتاتور و بی منطقن اصلا بهشون رو ندید که بدتر میشن.اصلا بیخیتل این رفتار شوهرت نشو اصلااااااا

باهاش بحث و دعوا نکن ولی هیچ وقت از اینکه بهش بگی طرز فکرش اشتباهه و نباید انقدر برای هرچیزی حساب ب خوانوادش پس بده عقب نکش تا ب مرور درست بشه.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
خو راس میگه تو کاری نداشته باش بزار حتما میخواد سری رو ک درد نمیکنه رو دستمال نبنده. 

چرا میگین کاریش نداشته باشه!!؟؟مگه ما ازدواج میکنیم که واسه هرکاری بریم پیش خوانواده شوهر سرخم بکنیم؟؟چیزی که اشتباهه باید اصلاح بشه نه اینکه بیخیالش بشی

راه حل پیدا کردی به منم بگوووو ... مهمونی جایی باشیم هم نمیگه میگه نیلو مریضه نمباییم 😐 به علاوه خو ...

افرین جمعه انگاری مثل کارخونه که کارت میزنن باید ساعت ۸ صبح اونجا حاضر باشع

ما دوسال عروسی کردیم خدا کنه بهتر بشه ۰😭

آره منم یه دوست پسر داشتم اینطوری بود

با اینکه مامانش خیلی هم منو دوست داشت اما همیشه با من که بیرون بود یا پیشم بود الکی یه چیز دیگه می گفت به مامانش. البته اون کلا این مشکلو داشت که در مورد همه چیز دروغ میگفت

2706