2733
2734

دیگه بریدم خسته شدم،شوهرم اینقدردوستشون داره هیچکسودوست نداره.اوناهم فقط میخورن ازشوهرم،هرروزباهم دعواییم،مثلاهرجامیریم همرامونه،هرچی بخوان به شوهرم میگن شوهرمم دلش نمیاددلشونوبشکنه ولی شده من سرخیلی چیزادلم شکسته،اوناباپدرشوهرم زندگی میکنن ماجدا،پدرشوهرومادرشوهرم بیشترتوقع دارن مثلاتامریض میشن ب شوهرم میگن ببرشون دکتر،ببرشون مغازه

خدایاشکرت🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم توم سعی کن دوسشون داشته باشی 

چون دگ کاریش نمیشه کرد

هرچقدم دعوا و بحث کنی بیشتر از چشش میوفتی اونا براش عزیزتر میشن حداقل جلوی اون عادی رفتار کن حرص نخور

اکثر آقایون لجبازن یکاری و بگی نکن بدتر انجام میدن اصلا برات مهم نباشه 

‌‌خیلی وقته چیزیو جدی نمیگیرمحتی زندگیم...   ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌

بهترین راه حل اینه خودت اقدام کنی واسه بارداری برادر شوهرمنم با بچه من همینجوری بود از وقتی بچه دار شدن دیگه ماه تا ماه سراغ دخترمو نمیگیره😂

واسه هممون ارزو واسه رسیدن هست فقط یکم صبر میخاد امید
2738
چندسالشونه؟ چرا پیش پدر مادرشون نیستن؟

سه چهارسال پیش پدرومادرشونن.ب نظرت اونابدشون اومده یکی بچشونوببره بگردونه وخرجش کنه؟ولی بااین حال یه بارشوهرم بچشودعواکردیه کاربدی انجام دادیهوباباش شروع کردبه بدوبیراه گفتن شوهرمم هیچی نگفت

خدایاشکرت🙏🏻
بهترین راه حل اینه خودت اقدام کنی واسه بارداری برادر شوهرمنم با بچه من همینجوری بود از وقتی بچه دار ...

واقعامن اگه یه روزی بچه دارشم نمیذارم کسی بهش محبت زیادی کنه شایدزنش خوشش نیادفقط ازشوهرم بایدتوقع داشته باشم،شمابدتون اومده بودبهش محبت میکردازخداتونم بود

خدایاشکرت🙏🏻
واقعامن اگه یه روزی بچه دارشم نمیذارم کسی بهش محبت زیادی کنه شایدزنش خوشش نیادفقط ازشوهرم بایدتوقع د ...

نه چرا بدمون بیاد اتفاقا زنشم خیلی دوسش داشت خوش میومد دنبال همه این حسا مال اینه چون بچه نداری

واسه هممون ارزو واسه رسیدن هست فقط یکم صبر میخاد امید
2706