2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خطر داره.دهانه رحمو باز میکنه.دخول کنی بهتره.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2728

من درست متوجه نشدم ولی برا اینجور چیزا از دکترت سوال کنی بهتره ماکه شرایط تورو نمیدونیم 

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
2738

عزیزم در کل رابطه کمتر باسه. ولی ممنوع بودنش دکتر تشخیص میده. برای هر فرد متفادته. درکل ارضا شدن خیلی خوب نیس. سعی کنید کوتاه باشه تا تو زیاد تحریک نشی. خصوصا سینه ها

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
مشکل خاصی ندارم نه لک بینی دکترم گفت همه چیز خوبه

من بار دار بودم نزدیکی داشتیم مشکلی هم نداشت ولی خیلی احتیاط کن اروم باشه چیزی نمیشه 

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎

من از دكترم پرسيدم گفت رابطه مشكلي نداره كمتر بشه.ارضا تا ميتوني نشي.واسه كسايي كه مشكلس ندارن ايراد نداره.نترس.بعضيا لك دارن جفت پايينه به زور باردار شدن... ادم عادي ميتونه ولي با مراعات

من از دكترم پرسيدم گفت رابطه مشكلي نداره كمتر بشه.ارضا تا ميتوني نشي.واسه كسايي كه مشكلس ندارن ايراد ...

من اولین بارم بود انجام دادم دیگه هم انجام نمیدم اعصابم خیلی خورد شده میترسم خیلی

من اولین بارم بود انجام دادم دیگه هم انجام نمیدم اعصابم خیلی خورد شده میترسم خیلی

نترس.كوتاه اروم.سه ماه اول خيلي مهمه.من واسه سه ماه دوم و سومم بايد بپرسم نوعشو.ديگه يه ماري كن نه سيخ بسوزه نه كباب.شوهر داري م بايد كرد تا حدي.اگه سالمي

حالا الان خوبه ک ماهای اخر خیلی بده ادم همش فکر میکنه نینی الان اون تو چیکار میکنه فشار نیومده باشه بهش😂

2706