2737
2734

سلام بچه ها تو سایت کنکور صد تو صفحه نظام جدید نظام قدیم صفحه سراوان قلمچی نگاه کردم 

درسته سوالا سخت بودن اما سطح بچه ها هم بالا رفته همه حدود ۷۰/۸۰ زدن خیلی بد زده باشن ۵۰/۶۰

سوالا سخت بوده اما سطح بچه ها کلاس خصوصیا و اینجور چیزا زیاد شده برا همین رتبه ها طبق کنکور۹۷ میاد در بهترین بهترین حالت مثل کنکور ۹۵ میاد

تو سایت قلمچی هم چنتا بچه ها گفتن اشناهاشون تو سنجش بودن رتبه ای بهشون گلته میانگین رتبه ۹۷/۹۵ بوده رو به سمت ۹۷

من که خبر مرگم میاد بمیرم 😭😭😭😭😭😭ادبیات دو درصد زدم دینی عربی حدود ۱۰ درصد زبان منفی زمین صفر ریاضی و شیمی حدود ۵ درصد فیزیک ۸ زیست ۲۰ درصد البته زیست چنتا سوالایی من درست زده بودم دقیقا از شانس گه من چون تو نظام قدیم نبودن بچه ها اعتراض زدن اونا هم اینارو قراره حذف کنن درصد زیستمم میشه ۱۲ اصلا محاز نمیشم ای کاش بمیرم 

اینو گفتم دیدم الکی یه سریا به کنکور ۹۴ دل خوش کردن عک میکنن مث اون رتبه میده درصورتی درسته سوالا یخت بوده اما سطح بچه هاهم بالا رفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگاه به سطح دشواری کنکور ۹۹ تو قلمچی نکنین اینو الکی میزنن برید نظرات رو بخونین تو کنکور صد تو صفحه سراوان تو صفحه نظام جدید و قدیم بچه ها به صفحه شخصیشون درصداشونو گفتن پس دروغ نگفتن 

دختر دایی خودم پارسال ۱۸۰۰ شد موند مشت کنکور امسال همه رو ۷۰/۸۰ زده مبگه انشاا... زیر صد میشی مشاوره

پسر همکار بابامم از شهرمون رفت کرج درس خوند اونجا مشاور گرفت الان همه رو ۶۰/۷۰ حتی فیزیک ۸۶ زده

پسر دوست مامانمم همه رو ۶۰ اینا زده 

من ابروم میره کاش بمیرم😭😭😭😭😭😭

2738
نگاه به سطح دشواری کنکور ۹۹ تو قلمچی نکنین اینو الکی میزنن برید نظرات رو بخونین تو کنکور صد تو صفحه ...

كار نامه خاي كنكورتون اومده؟

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
تو ک داغونه درصدات خونده بودی؟؟؟

ترازام ۶۱۰۰ میشد درصدام داغونه شما همهم کنکور دادب؟ شما چند زدی؟ من که اصلا مجاز نمیشم

سر جلسه از فیزیک میپریدم زیست از زیست ریاضی از اون شیمی

برا همین میگم کاش بمیرم از فیزیک میپریدم زیست از اون شیمی از اون ریاضی شوکه بودم اصلا😭😭😭😭😭

من خاهرم نظام جدیده،همه عمومیا رو تقریبا بالای70زده حتی تا90

تخصصی هام شیمی رو50

ریاضی40

فیزیک و زیستم 60تقریبا 

زمینم30

بنظرت رتبش چندمیشه؟

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2706