2733
2734
عنوان

بخاطر بزرگی سینه هام خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 101414 بازدید | 183 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فکر کردم شما درکم می‌کنی لااقل که 😆

عزیزم زیباییت رو درک میکنم .شبیه هیفا وهبی بودن  خیلی با حاله .پایین تنه تپل قشنگه.من دوست دارم کلا هر کی دور وبرمه میپسنده پایین تنه پر .

خدایا میدانم که میبینی ...
عگ واتس یا تل داری ایدی بدم پیویت

نه بابا مهربونم اونقدرام مهم نیست فک کن من تیکه دادم به دیوار این از بغل گرفته فقطم از اون قسمت بهش گفتم مثل پسر خاله شر ها شدی جلوی توام باید لباس بلند بپوشم چشمم نکنی با اون استیکر چشم نظر گذاشتم

عزیزم زیباییت رو درک میکنم .شبیه هیفا وهبی بودن  خیلی با حاله .پایین تنه تپل قشنگه.من دوست دارم ...

تو لطف داری مهربون خوب شد حرف زدم با شما چقدر اعتماد به نفس دادین😍😍😍🙏🙏⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2738
۹۰ .اما لباس زیر ۸۵ هم به زور اندازه میشه

😑😐😐😐😐بعد میگی بزرگه؟

حالا میخوای کوچیک کنی برو بدنسازی کوچیک میشه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
میشه بگید چه ورزشی؟؟؟ 

با پرس سینه کوچیک میشه

یه ورزشه تو نت بزنی میاد

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

منم مشکل شما رو دارم 

قدم 161 

وزنم 53 کیلو 

سینه م 80 

دور کمرم خیلی باریکه

دلم میخواد برم عمل کنم همشو در بیارن ، صافه صاف شه ، اینکارو یه روزی میکنم چون بدم میاد از سینه حالا چه بزرگ چه کوچیک کلا خیلی بدم میاد 

منم مشکل شما رو دارم  قدم 161  وزنم 53 کیلو  سینه م 80  دور کمرم خیلی باریکه ...

اگه هزینشو داری حتما جراحی کن .دور از جونت مرگ یه بار شیون هم یه بار (مخاطبش خودمم).واقعا رو اعصابه سینه بزرگ.

خدایا میدانم که میبینی ...
2706