2726

بچه ها توروخداااااااا اگه اسم قرص چاقی بلدین ک بازگشت نداشته باشه و خودتون از عملکردش مطمئن باشید ک جواب میده بهم معرفی کنیددددد

توروخدااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هیچ قرصی نیست.......البته من قرص مخمر آبجو خوردم......با سیپروهپتادین که اشتها رو زیاد میکنه......همین

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2728
دارو من همه رو مصرف کردم . تاثیر کرده ولی برگشته بعد اینک دیگ نخوردم . معده امم ریخت بهم ی مدت . هیچ ...

خودمم بیشتر داروها رو تست کردم تاثیر داشت اما برگشت

دکتر تغذیه هم رژیم میده و منم حوصله ندارم رژیم رعایت کنم😭😭😭😭😭😭

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
نه هیچ قرصی نیست.......البته من قرص مخمر آبجو خوردم......با سیپروهپتادین که اشتها رو زیاد میکنه..... ...

این دوتا رو هم خوردم بی فایده بود قرص مخمر

سیپرو هم ک فقط قرص خوابه😬😬

خودمم بیشتر داروها رو تست کردم تاثیر داشت اما برگشت دکتر تغذیه هم رژیم میده و منم حوصله ندارم رژیم ...

من رفتم رژیم نداد اصلا . ی پودر داد و ی قرص . ک ی قرص بعد نهار بخورم . پودر هم قاطی شیر بعد صبحانه و شام . ماه سوم و اینا رژیم داد ک من رعایت نمیکنم 🤣 رژیمی ک داد نگفت همش اینارو بخور . گفت مثلا در کنار صبحامه ی تخم مرغ بخور یا بعد شام این ژله رو بخور . اینجوری

کاربری برا دونفر .
این دوتا رو هم خوردم بی فایده بود قرص مخمر سیپرو هم ک فقط قرص خوابه😬😬

منم همه این راهها رو رفتم......همینه دیگه.....بقیه قرصها مجوز نداره......خدا هر کس رو هر جوری آفریده همونه دیگه

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  

راهی نیست فقط باید بزووور بخوری قرصا همه برگشت دارن فقط باید حجم غذاتو زیاد کنی قبل از غدا عرق یونجه بخور خیلی اشتها اوره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
صورتمو چطوری تپل کنم

من رفتم تزریق فیلر کردم .....خیلی خوب بود همه گفتن خوب شدی.....دو سال هم موند.....ولی الان داره میره باید دوباره برم.......چند سالته؟؟؟؟

من سیپرو خوردم فت فست وخیلی راهایه دیگه اشتهاووزنم بالا میرفت وبرمیگشت ولی خودم میدونمداسترسم بالاس و معذرت میخوام دستشویی زیاد میرم اما کسایی بودن از اطرافیان با سیپرو چاق شدن و دایمی مونده در ضمن الان دارم پودره جیسینگ میخورم تا ببینم چی میشه توکل بخدا حداقل ۱۰کیلو اضافه کنم 

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم  
2706