2726
عنوان

شروط ضمن عقد رو کیا گرفتن

1144 بازدید | 79 پست

سلام خانم های محترم نی نی سایت 

شروط ضمن عقد شامل چه چیز هایی هست و گرفتنش ب چه صورته و مهریه چی تقاضا کنیم کنارش  تا خدایی نکرده اگر نتونستیم زندگی رو با شریکمون ادامه بدیم کمتر آسیب ببینیم

خانم هایی ک تجربه طلاق دارند و خانم هایی ک شروط رو اول عقد گرفتن کمک کنن لطفا

حق طلاق وحضانت،اگه شرایط مالی طرف مقابل خوبه خونه و مقداری سکه رو مهریه قرار بده

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه بار به مادرم گفتم من بخوام ازدواج کنم حق حضانت بچه و طلاق رو میخوام مادرم بهم توپید این حرفا چیه اینجور پسره میره پشت سرشم نگاه نمیکنه مسخره بازیا چیه از اول ادم از این حرفا نمیرنه و......

2728

سلام

مهریه ربطی به شروط نداره

شما میتونی استفاده از شروط رو منوط به بذل بخشی یا همه مهریه کنی

من این حقوق رو دارم

تنصیف طلاق تحصیل خروج از کشور اشتغال انتخاب محل سکونت 

😁

من به خواستگارم گفتم شروطمو

هردو دانشجوی ارشدیم

حق طلاق و ادامه تحصیل و خروج از کشور

گف تحصیل ک حتما

خروج از کشورم که اگه شد باهم میریم

ولی طلاق محاله😂گف اگه داداشاات میدن منم میدم

گفتم من قرار نیس با داداشام ازدواج کنم!

خلاصه براش منطقی توضیح دادم قبول نکرد 

این شد که جدی نشد☹

من یه بار به مادرم گفتم من بخوام ازدواج کنم حق حضانت بچه و طلاق رو میخوام مادرم بهم توپید این حرفا چ ...

از اول نزنیم کی بزنیم وقتی ک کار از کار گذشته؟ اینها ساده ترین حقوق انسانی یک زنه بهتر ک همچین مردی بره 

من به خواستگارم گفتم شروطمو هردو دانشجوی ارشدیم حق طلاق و ادامه تحصیل و خروج از کشور گف تحصیل ک ح ...

اتفاقا حق طلاق خیلی بدرد بخوره دور از جون عقد ک میکنی داری سند بردگیتو امضا میکنی 

اتفاقا حق طلاق خیلی بدرد بخوره دور از جون عقد ک میکنی داری سند بردگیتو امضا میکنی 

دقیقا

حالا من چه استدلالایی اوردم براش!

گفتم اومدیم و شکاک بودی 

دست بزن داشتی

معتاد شدی 

و...

گف با اینامیذاری میری؟؟؟

😂😂😂😂😂😂نمیدونم انتظار داشت لامصب واسه چی ولش کنم

وکیل گرفتین شما!؟

نه 

قبل ازدواج با همسرم صحبت کرده بودم 

مگه برای ازدواج وکیل میگیرن ؟

ما قبلش مشاوره حقوقی هم رفتیم که همه امضاها ‌و بندهای عقد نامه و نکاح رو توضیح داد

😁
2706