2737
2734
عنوان

مامان ها توروخدا بیایید راهنماییم کنید😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 28 پست

دخترمن هروقت میخواست دندون دربیاره ابریزش وسرفه وحشتناک داشت اول کلی امپول بهش دادن بعددیدن خوب نمیشه دکترگفت حساسیت کپسول اینتال را توبینیش وقت خواب بود اسپری میکردم خوب بود تا شروع میشد میزدم قطع شد دکترضدالرژی ببرش

سرفه هاشون زیاد بود؟؟؟؟؟

اره بچا من آنفولانزا داشتن با تب ۳۹ درجه پارسال خیلی خوب بود درکنارشم یه نذر کوچیک بکن پسرمن خیلی مریض بود دکتر گف اگه خوب نمیشد تو آی سی یو بستریش میکردم میگف برو سجده ی شکر کن البته درکنارش داروهای دیگه هم داد ولی این برا سرفه بود

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا خیلی خسته ام همش گریه میکنم مشکل پچم اینه لب به هیچی نمیزنه با زور هم که بهش بدم بالا میاره

ممکنه گلوش زخمه . چیزی پایین نمیره یا دماغش کیپ کیپ عقش میگیره دهنش پر باشه . 

به نظرم بچه ات در اولویته دهات رو ول کن بچسب به بچه خدای ناکرده مشکلش بیشتر نشه.این حالاتش از کی اتف ...

عزیزم کلا دهات زندگی میکنم وهمسرم نیست 

اره خواهرش هم همینطوری بود کلا زمینه ی الرژی دارن وبدغذایی

🙏🏻😘نی نی سایت جایی برای خالی کردن عقده هاتون وفحش های تودلتون مونده نیست،اینجا به هم کمک کنید نه تخریب😘
2728

اسی کدوم شهری

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
اسی کدوم شهری

دهات اطراف تفرش استان مرکزژ

🙏🏻😘نی نی سایت جایی برای خالی کردن عقده هاتون وفحش های تودلتون مونده نیست،اینجا به هم کمک کنید نه تخریب😘
شربت آی ویلین گیاهیه برا سرفه و آبریزش و سرماخوردگی عالیه اینو یه متخصص خوب برا بچه هام داد  ک ...

واااای این آیویلین واقعا آب رو آتیشه

منم به بچه هام میدم عالیه عالی

خدای مهربونم دوستت دارم
دهات اطراف تفرش استان مرکزژ

الهی زودی خوب بشه من کاشانم یه دکتر اطفال هست خدا خیرش بده عالیه

2738
الهی زودی خوب بشه من کاشانم یه دکتر اطفال هست خدا خیرش بده عالیه

الهی تورخدا دعا کنید

واااای این آیویلین واقعا آب رو آتیشه منم به بچه هام میدم عالیه عالی

اره گیاهیه بدون عوارض و بدون الکل و مواد شیمیایی

ضد سرفه و آبریزش و سرماخوردگی

الهی تورخدا دعا کنید

چشم گلم حتما براش نذر کن 

من هروقت بچه هام مریض میشن نذر شهدای گمنام میکنم 

عزیزم کلا دهات زندگی میکنم وهمسرم نیست  اره خواهرش هم همینطوری بود کلا زمینه ی الرژی دارن وبدغ ...

ببرش شهر درست و حسابی درمونش کن یه متخصص الرژی خوب گیر بیار انشالله مشکلت حل میشه

ببرش شهر درست و حسابی درمونش کن یه متخصص الرژی خوب گیر بیار انشالله مشکلت حل میشه

انشاالله بخدا دیگه بریدم غم تنهایی ومریضی و بچه داری و...