2726
عنوان

بازم رفته پیشش😟

551 بازدید | 42 پست

من پارسال رفتم کربلا وقتی برگشتم سر یه جریانی متوجه شدم شوهرم چندین بار با یه خاتم مطلقه از فامیلاشون تلفنی صحبت کرده و بیشتر از این دیگه متوجه نشدم قبلش هم این خانم مغازه داره و من بهشون شک نداشتم ولی بعد اون وقتی پنهانکاریا شوهرم دیدم ازش خواستم حتی اگه بینشون چیزی نیست دیگه پیش اون نره ولی اصن انگار با دیوار حرف زدم همش سرو تعشو میزنی اونجایه 

بعد هردفعه هزار تا دلیل چرتو پرت میاره واسه رفتنش دیگه دارم مطمعن میشم یه چی بینشون هس 

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای 😐 معلومه آدم شلی هستیا 😑😕

چرا بخدا وقتی از کربلا اومدم دیدم اینقدر بهش زنگ زده و بعدم کلی بهم دروغ گفته تا حتی به اون خانمه هم زنگ زدم و سوال جوابش کردم بعدم بهش گفتم حتی اگه شوهرمو دیدی سلامت کرد جوابشو نده 

نمیدونم چکارش کنم 

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
بنظر من بره پیش زنه بگه به بابا و داداشت میگم زنیکه

بابا نداره یه داداشم داره ک قشنگ وضشو میبینن و کاریش ندارن

خیلی ریلکسی عزیزم.......تعقیبش کن

با چی اون با موتور میره من به گرد پاشم نمیرسم

2706