2737
2734

این زبان شناسی و عنبیه شناسی و ... خیلی خوبه 

ولی عادم کاربلدش باشه هر کسی نمیتونه انجام بده 

حضوری پیش فرد مورد اعتماد برید بهتره 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
امکان نداره از رون زبان فقط بتونه مزاج اینا رو بفهمه به یه دکتر خوب مراجعه کنی بهتره

تازه یکی از دوستام داره با یک کارشناس کار میکنه کلی توضیح داد که زبان شناسی یک علم هست که توی فنلاند و اروپا  هم شناخته شده هست و زبان اینه تمام نمای سلامتی بدنه و ...اونم گفت عکس بده ولی ندادم دیگه 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ندیدم 😞 فقط توی همین ایسنتا دنبالش دارم شاید مدرکش رو هم گذاشته خوب نگاه نکردم 

اعتماد نکنید من دیروز یکی بم گف میخوام پیجم بنویسم دکترم مشاوره بدم در این حد ملت عوضین

2728
رسید ساز هست

وای نمیدونستم همش میزنه از سوئد از فلان جا و ...

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
ولی بهم گفت سودایی هستی بدون اینکه ببینه منو فقط از روی زبان 

از رو زبان میشه تشخیص داد.

ولی شما ک میگی همه چی رو اشتباه گفته.

منم پارسال عکس زبونمو فرستادم برای ی پیج.

اونایی ک بودم رو درست گفت ولی بقیه ش پیش بینی برا آینده بود ک نمیدونستم درسته یانه.

بسته هاشو نخریدم

گفته بود شش ماه دیگه سنگ کلیه و یا مثانه میگیری شش ماه گذشت و خدا روشکر مشکلی ندارم هنوز

اللّهم عجّل لولیک الفرج
2738
چرا اعتماد می‌کنید اینجور چیزارو حضوری برید خب پیش متخصص حرفه‌ای و حاذق بعدشم،خانم گل تشخیص مزاج ...

اره شما درست میگین خیلی حساس شده بودم گفتم شاید موثر باشه بعضی حرفهاش هم درست در اومد درباره سودایی بودنم خام شدم

از رو زبان میشه تشخیص داد. ولی شما ک میگی همه چی رو اشتباه گفته. منم پارسال عکس زبونمو فرستادم برا ...

فالگیربوده بیشتر

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
خب واریزی هاشون رو هم میذاره  عکس قبل و بعد زبان اونها و حرفهاشون  رو هم میذاره  نمی ...

خب وقتی حرفش درست نبوده بگو درست نبوده و پولم نده

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
از رو زبان میشه تشخیص داد. ولی شما ک میگی همه چی رو اشتباه گفته. منم پارسال عکس زبونمو فرستادم برا ...

اره بهم گفت موهات میریزه  اصلا نمیریزه خیلی موهام پرپشته  

گفت مشکل یبوست داری ندارم

یک چند تا چیز دیگه هم اشتباه گفت

گفت کبد چرب و فلان ...گفتم من اصلا خوب غذا نمیخورم چطوری کبد چرب قراره بگیرم آخه کم غذا هستم 

خب پس شما ولش کردی 

اره منم اشتباه میکنم به پیج ها نمیشه اعتماد کرد 

میخورد روحیش خوب بود ی تغییراتی داشت ولی هی ناله میکرد ک بدرد نمیخوره و ول کرد 

خب پس فاییده نداشته براش .ممنون گفتی 

2706