2733
2734

عکس زبان رو فرستادم برای یک پیجی 

بیشتر حرفهاش نادرست در اومد به جز اینکه گفت چاقی شکمی داری 

بعد گفت مستعد تیروئید هستی و کبد چرب/یعنی آینده اینها رو قراره بگیرم 

اینها رو از روی همون عکس گفت 

کسی انجام داده ؟رضایت مشتریش  زیاده

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شت😂😂

چرا می خندی خب کارشناس طب سنتی هست

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
شاید رضایتای جعلی هستن 

خب واریزی هاشون رو هم میذاره  عکس قبل و بعد زبان اونها و حرفهاشون  رو هم میذاره 

نمیدونم چکار کنم کارشناس طب سنتی هست نمیدونم

2738
چرا انقد ساده گول میخورین اخه مدرکشو دیدی؟تائیدیه وزارت بهداشت؟از کدوم استاد؟

نه ندیدم 😞 فقط توی همین ایسنتا دنبالش دارم شاید مدرکش رو هم گذاشته خوب نگاه نکردم 

خب واریزی هاشون رو هم میذاره  عکس قبل و بعد زبان اونها و حرفهاشون  رو هم میذاره  نمی ...

رسید ساز هست

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
اون ۲۴۰ تومن رو بدی بدتر مزاج ت رو بهم میریزه😂😂😂

ولی بهم گفت سودایی هستی بدون اینکه ببینه منو فقط از روی زبان 

واسه من. مادرشوهرمو همشو درست گفت من دارو نگرفتم ولی مادرشوهرم گرفت ی مدت انجام داد و ول کرد

عزیزم براش خوب بود جواب داد؟

چرا اعتماد می‌کنید

اینجور چیزارو حضوری برید خب پیش متخصص حرفه‌ای و حاذق

بعدشم،خانم گل

تشخیص مزاج به تنهایی از روی زبان درست نیست

خیلی فاکتورها لازمه تا بفهمن مزاج آدم چیه!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706