2726
من نیز هم😍😍😍 البته هفت ساله یه شهر دیگه هستم 😭😭😭😭😭  شله دیدی جای منم بخور

اخهیی شله؟شعله منظورته ؟😂😂

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصن نمیخوام دستت درد نکنه😅😅😅

😂😂😂😂😂 نه همون زعفرون میارم 🤣🤣🤣

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2728
نه گرونه😂😂😂

ای بابا پشیمونم نکن بزار بیارم😂😂😂

باید دیگه اقدسیه ای حرف بزنم🤣🤣🤣🤣🤣

ی ساعت قبل رفتنت تمرین کنی .. یادت نرههه

فعلا اصفهونی بوگو واسمون یکم بخندیم😂😂

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
وای شعله نیست که😨😨😨 شله همون که مثل حلیم  هر مشهدی رو دیدم میگن شله  اشتباه نگو خواهر

بخدا ما میگیم شعله😂😂😂ما مشهدی اصل نیستیم فیکیم 😂😊😂

2706