2733
2734

من پرستارم.یه دوستی دارم که همش احساس میکنم بهم حسادت میکنه.دو سال از من بزدگتره و ما هم اتاقی هستیم.سه ساله ازدواج کردم و بخاطر موقعیت شغلی مون از همسرم دورم و ماهی یکبار همو می بینیم.شوهرم خیلی مهربون و با شخصیت هست.خیلی مومن و بسیار سربه زیر و با حیا.اومده بود محل کارم توی بیمارستان.من اونو به سوپروایزر کشیک معرفی کردم.اونا چند دقیقه ای باهم احوالپرسی کردن.بعد هم من سرگرم کارم بودم.ظاهرا سوپروایزرمون که یه خانم جا افتاده و آخرای بازنشستگی شون هم هست توی دفترشون با شوهرم صحبت میکرده.دوستم بهم گفت بیا برو ببین شوهرت چه لاف هایی که به خانم فلانی نمیزنه.خیلی خیلی ناراحت شدم.چون شان و شخصیت شوهرم خیلی بالاتر از این حرفاست که خدایی نکرده بخواد دروغ بگه.شایدم زیادی حساس شدم 

خیلی بیشعوره دوستت باید همونجا دمشو قیچی میکردی 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بیشعوره دوستت باید همونجا دمشو قیچی میکردی 

دقیقا درسته 

به هیچکس اجازه نده راجع به شوهرت بد بگن حتی خانواده خودش

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
2731

خب ینی با سوپروایزر رفتن نشستن یه گوشه غرق در صحبت شدن؟؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2738
[QUOTE=155966779]خیلی بیشعوره دوستت باید همونجا دمشو قیچی میکردی [/QUOTE 🙁🙁🙁🙁🙁همیشه بارها و با ...

خیلی شدید بر خورد کن من بودم قاطی میکردم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
[QUOTE=155966779]خیلی بیشعوره دوستت باید همونجا دمشو قیچی میکردی [/QUOTE 🙁🙁🙁🙁🙁همیشه بارها و با ...

یه بار جلوش واییسی میفهمه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
همون جا میشستیش میگفتی وا چه طرز حرف زدنه پشت چشم نازک میکردی میرفتی دنبال شوهرت

دقیقا همینو بهش گفتم.بعد هم اینقدر ناراحت شدم که به شوهرم فهمید.و چون زیاد اصرار کرد بهش گفتم این حرفو زده.گفت باید متوجه اشتباهش بشه.میرم بهش میگم‌.نمیدونم چی بهش گفت که اس داد ببخشید من شوخی کردم

رفتار و کلام دوستتون ترسناکه  من زیاد متوجه حسادت آدمها نمیشم ولی اگر بفهمم خیلی وحشت میکنم چو ...

آره منم قبلا اصلا نمیتونستم بفهمم.ولی الان از رفتاراش میفهمم.وقتایی که من مسئول بخش میشم و ارشدش توی شیفت بحساب میام میره از عمد شیفتشو عوض میکنه که من ماوفوقش نباشم.یا مثلا اوایل می پرسید به تو چقدر کارانه دادن واگه از مبلغ اون بیشتر میشد تا حسابداری بیمارستان و رئیس شبکه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی می رفت.یا مثلا وقتی که شوهرم یه دستبند طلا یا زنجیر یا حتی یه انگشتر برام میخره جلو روم میگه اصلا قشنگ نیست.مدل دهاتیه

2706