2726
عنوان

خانمای باردار تشریف بیارین

144 بازدید | 18 پست

عزیزان من ماه اخرم .پوست شکمم به شدت میخاره انقدی که گاهی احساس سوزش بهم دست میده.شماهم همینجوری هستین،؟راهی هست که کمی این خارش کمتر شه؟

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو دکتر ،من یه یه سری پیش دکتر بودم یه خانومی اومده بود مثل شما،یعد دکتر بهش دارو داد گف خوب میشی

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
یکم چربش کن

اها مرسی .خدا کنه خوب شه

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
داره پاره میشه من فقط روغن موستلا خارششو مینداخت

چه روغنیه؟کجاها دارن؟

روزی چندبار چربش کن 

اگه به روغن زیتون حساسیت نداری با روغن زیتون یا با کرم های ضد ترک بارداری. اگه از داروخانه میگیری چک کن کرمش برای بارداری باشه و الکل نداشته باشه

برو دکتر ،من یه یه سری پیش دکتر بودم یه خانومی اومده بود مثل شما،یعد دکتر بهش دارو داد گف خوب میشی

عه؟من فک نمیکردم با دارو خوب شه .واقعا زجر اوره 

برا منم اینجوریه حتی جوش زده میخارونم زخم میشه

اره برا منم انگار شبیه جوشه.ولی جوش نیست

چه روغنیه؟کجاها دارن؟

دیجی کالا داره بعضی داروخونه ها دارن روغن ضدترک .ولی فایده نداره بازم ترک میخوره فقط خارششو کمتر میکنه من روغن زیتون که میزدم بدتر انیش میگرفتم از خارش

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍

من کرم ماستلا میزدم از ماه های اول 

ترک که نخورد 

ولی ماه آخر اگه یروز نمیزدم خارش امونمو میبرید. روزی چنبار میزدم راحت بودم

الان هم سر این بارداری از ماه 4دارم میزنم راضیم

از دیجیکالا گرفتم

2706