2737
2734
عنوان

پسرم در مهد

450 بازدید | 6 پست
سلام پسرم 2/5 سالشه 3 روزه گذاشتمش مهد خیلی گریه میکنه به نطرتون موقع گذاشتن چه جوری برخورد کنم زود بریم یا ... به نظرتون واسش مهد بهتر بود یا پیش مامانم
آنی جون به نظر من مهد بهتره کم کم بذار وابستگیش ازت کمتر شه واقعاً برای مادر از خود بچه سخت تره اگه إمکان شو داری هر روز نیم ساعت به ساعات مهد اضافه کن مثلاً امروز ١ ساعت بذار فردا١:١٥ پس فردا١:٣٠ و....
حیدر بابا ایلدیریمنار شاخاندا .... سلّر سولار شاکّیلدیئیپ آخاندا...گیزلار اُونا صف باغلیئیپ باخاندا...سلام اُلسون شُوکتیزه إلیزه... منیم دَبیر آدیم گَلسین دلیزه.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پیش مادرت قطعا بهتره کوچولوی من هم 2/5 سالش بود مهد گذاشتم تازه یکی از بهترین مهد های تهران اوایل گریه میکرد اما بعد اش عادت کرد اما یه گوشه کز میکرد و همش تو خودش بود تا اینکه اونقدر استرس کشید و نتونست هضم اش کنه که مریض شد. کوچولوت رو تا 3 سالگی یا 3/5 سالگی پیش مادرت بزار و بعد از اون بزارش مهد اینجوری کمترین آسیب رو میبینه.