2737
2734
عنوان

از حموم رفتن تو شب نمیهراسید

322 بازدید | 29 پست

جرئتشو دارین نصفه شب یا دمدمای صبح که هنوز هوا تاریکه برین حموم من اینکارو میکنم فکر نکنین شجاعم از ناچاریه اخه تو روز روشن فشارابمون کم میشه حموم رفتن برام لذتبخش نیست  

Kya mujhe pyaar hai🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من توی روزم تو خونه تنها باشم.نمیرم شب.که کسی هم خونه باشه نمیرم از بس فیلمای ترسناک.دیدم😂

فقط غروب میرم

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738

تا حالا تو اون تايم حموم نرفتم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

نه اتفاقا من عاشقه حموم رفتن ۲-۵ صبحم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
منم می رم واسه چی بترسم اخه😂

وقتی موهامو شامپو میزنم چشامو میبندم حس میکنم یه چی پشتم جرئت ندارم چشممو وا کنم نکنه واقعا پشتم خبری باشه

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
2706