2733
2734
عنوان

حس ششمی مهربانم بیا😢

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 67 پست
اره میاد سمتت😍😍😍😍

جدییی🤩

بهم فکر میکنه؟چرا شماره رو از یکی گرفته بهم ن پیامی داد ن زنگی زد🤨بنظرت مادرش راضیه؟

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بگو  دربارهی خصوصیاتم ؟ اون رشته ای رو که میخام میارم ؟ کی ازدواج میکنم ؟ کسی که دوس ...

دریا این تو کلیپ بوردته نه ؟ 😂 هرجا میبینمت دقیقا همینو میگی

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2731
منم بگو  دربارهی خصوصیاتم ؟ اون رشته ای رو که میخام میارم ؟ کی ازدواج میکنم ؟ کسی که دوس ...

موهای بلند

صاف

قد نسبت خوب

چهره ای معمولی

پر از اصطراب

فک میکنم رشته ی خوبی بیاری

ازدواجو نمیدونم

حسم راجعب کسی که دوست داری جیزی نمیگه 

شاید خودت درگیر درس میشیو اونو پس میزنی

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
زود ازدواج میکنی نه رشتتو نمیدونم اما میری دانشگاه 

❤🌹

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2738
دخترم بیماری ش کی رفع میشه 

نمیدونم گلم ولی مطمن باش زودی خوب میشع

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
ن

تو هم منو بگو لطفا نظرت رتبه ام چند رقمیه؟ 

2706