2733
2734
عنوان

حس ششمی مهربانم بیا😢

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 67 پست
نه نداشت

اونیک تو ذهنمه  میاد سمتم؟(ن دوستیم ن در ارتباطیم فقد در حد دیدن و پسندیدن بوده)مادرش راضیه؟

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
اجی منو بگو ترو قرآن  دیشب چرا خوابم نبرد درست  چرا اینجوری شدم ترس دارم وحشت دارم  ...

عزیزم تو وسواس شدی جنو ایناااا 

نع این ماه نمیاد دیگه

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نتایج کنکور خودت منظورمه گلم☺

آها باشه 😄منو میشناسیا اینقد که پرسیدم از حس ششمیا همچنانم ادامه میدم😎😎😎😎

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
سلام  دیروز چرا محمد پسر عمم به بابام زنگ زد منظوری داشت ایا

ن

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
2731
2738
هعی باشه ممنون حالا رشته چیزی به ذهنت نمیاد شهر خوومونه یا شهر دیگه 😢 یکمم راجب ازدواجم بگو چن سالگ ...

زود ازدواج میکنی نه رشتتو نمیدونم اما میری دانشگاه 

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
اره خیلیا میشناسنت 😂😂

دیگه همینه که هست تازه بعد اعلام رتبه ها هم هی تاپیک میزنم رشته ام چی میشه😏😌😒

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2706