2733
2734
عنوان

حس ششمی مهربانم بیا😢

242 بازدید | 67 پست

حس ششمی هست؟ 

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جونممم

عزیزم میشه خواهشا راجب رتبه ام بگی ؟ چند رقمی میشه بنظرت ؟

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2738
عزیزم میشه وقتی تناج اومد،تکم کنی اخه نگرانتم 

بیا اومد

عزیزم میشه خواهشا راجب رتبه ام بگی ؟ چند رقمی میشه بنظرت ؟

خاهشا راجعب رتبه نپرس من خودمم کنکور دادم لنگم حسم راجعب رتبه گنده😂😂😂😂ولی حسم میگه میری دانشگاه امسال

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
یه حسی میگه شما دارای فرزند دخترو پسری میشین

انشاالله خدا از دهنت بشنوه

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
خاهشا راجعب رتبه نپرس من خودمم کنکور دادم لنگم حسم راجعب رتبه گنده😂😂😂😂ولی حسم میگه میری دانشگاه ...

هعی باشه ممنون حالا رشته چیزی به ذهنت نمیاد شهر خوومونه یا شهر دیگه 😢 یکمم راجب ازدواجم بگو چن سالگیه و چجوریه ؟ چجوری آشنا میشیم

2706