2737
2734
عنوان

مامانم عصبیم کرده😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 32 پست
بینی خودته هر کاری می خوای بکن منم عمل دوست ندارم ولی وقتی بینی توعه مسئولش خودتی خو... ولی نگرانی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دیروز دقیقا ازهمین روش استفاده کردم

مامانم زنگ زد داداشم بیادمنو دعوا کنه

داداشمم اومد میکه بریم دکتر اگر گفت  خرابه من پولشو میدم  عمل کن ....

مامانم میکه من تورو همین طوری که هستی میخوام بروخونه شوهرت اگر تورو نخواست اون وقت عمل کت

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
یاد خودم افتادم چن سال پیش میخواستم عمل کنم مامانم راض نشد بعد ازدواجم خونواده ی همسرم  یه بار ...

چرا الان عمل نمیکنی؟

من الان که نامزد هستم

همسرم همش مسخره ام میکنه

بهم میکه دماغو☹

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی دکتر خوب کاربلد پیدا کنین عجله نکنین 

اخه عجله نکنم هزینه میره بالا

نمیدونم چه جوری مامانتو راضی کنی ولی حتما یه دکتر خوب پیدا کن و راجع بهش کلی تحقیق کن تا مطمئن بشی خ ...

باشه عزیز دلم خیلییییییی ممنون که کمکم کردی فدات شم

2731
چرا الان عمل نمیکنی؟ من الان که نامزد هستم همسرم همش مسخره ام میکنه بهم میکه دماغو☹

همسرم راضی نمیشه میگه خوبه کلا با زیبایی مخالفه لیزر هم نمیذاره انجام بدم فکر میکردم به خاطر پولش میگه یه بار خودم گفتم پول عمل رو دارم بازم راضی نشد.شما به همسرت اجازه نده مسخره کنه اگه دیدی مدام تکرار میکنه شما هم پافشاری کن برای عمل با هزینه ی خودش

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 دیروز دقیقا ازهمین روش استفاده کردم مامانم زنگ زد داداشم بیادمنو دعوا کنه دا ...

ب مامانت بگو مهم نیست بقیه مث مامان و شوهرت چطوری می خوانت. مهم اینه خودت چطوری خودتو می خوای

با داداشت برو دکتر ؛)

میاد روز عمل یا با یکی از دوست هات  خیلی سخت نیس عملش

چی بگم والا برام دعا کن ابجی گلی❤❤❤

2738
اگه تهرانى برو پيش دكتر حمدزاده واقعا كارش خوبه ما چندتا از فاميلامون عمل كردن الانم خالم اتاق عمله ...

هزینش چقدر میشه گلم؟

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
ببین تجربه به من ثابت کرده وقتی پدر و مادر یا همسر برای کاری که میخوام انجام بدم، رضایت نداشته باشن، ...

افرین دقیقا نقطه ضعف منم همینه میدونم اگر مامانم ناراضی باشه خوب ازکار درنمیاد ازهمینش می ترسم

وواسه همینه ک پافشاری میکنم رضایت بده

همسرم راضی نمیشه میگه خوبه کلا با زیبایی مخالفه لیزر هم نمیذاره انجام بدم فکر میکردم به خاطر پولش می ...

اگر بینی ت فقط یه قوز داره بیخیال عمل همسرتون راست میگن....

منم دوست ندارم عمل کنم اما مدل بینی م عقابیه خیلی توچهره ام اثرگذاشته واسه همین پافشاری میکنم😊

منم غوز داشت بینیم نوکش پایین بود و کمی هم کج بود
بعد از دید خانواده ام خیلی زیبا بود
مجردی که اصلا نذاشتن عمل کنم
ولی بعد ازدواج شوهرم راضی کردم به بدبختی اونم خیلی میترسید که خراب تر بشه
بعد شرط گذاشت پدرم باید بیاد. باهام و. بابام مخالف بود
با هزار کلک بابام بردم و. بهش نگفتم دارم میرم عمل
بعد اونجا توی کلینیک فهمید و. هیچی دیگه نگفت
تا آخرین دقیقه ها شوهرم میگفت منصرف شو. و پولشو برو طلا بخر
گفتم نه
خیلی میترسیدم چون همه مخالف بودن ولی خودم مصمم نشون. دادم
الان ده ساله گذشته بهترین کار کردم واقعا
بماند که هنوزم بابام میگه دماغت خوب بود چرا. عمل کردی

چرا الان عمل نمیکنی؟ من الان که نامزد هستم همسرم همش مسخره ام میکنه بهم میکه دماغو☹

همین حرفو به مامانت بگو 

بگو فلانی همش مسخره ام میکنه ناامیدم اعتماد به نفسمو از دست دادم واز این حرفا تا میتوتی ناله کن دلش نرم شه مامانا تا ببین بچه اشون عذابه زودی رلضی میشن

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706