2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگ نگیم و بریزیم ت دلمون ک سنگ کوووب میکنیم🤣🤣🤣🤣

زنی ک غر نزنه ک زن نیس اقای چهل ساله س😑🤣

تازع غرزدن خطر سکته رو کم میکنه

چون وقتی نریزیم ت خودمون سنگین نمیشع دلمون.

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 

⁦☺️😊

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
اینطوری باشی زیادیشون نمیکنه اونوقت میگن منوخانوادم چقدرخوبیم که این اینطوریه

اگه مریض نباشن نمیگن که متأسفانه مریضن همشون🤣🤣🤣

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
اینطوری باشی زیادیشون نمیکنه اونوقت میگن منوخانوادم چقدرخوبیم که این اینطوریه

ول کن مهم نیست هرجور دوس داره فکر کنه ولی اگه خانواده خطای بزرگی کرد گوشزد میکنیم از کوچیکا میشه گذشت

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
حالا اینارو ول کنید طرز تهیه ی پودر سیر لطفا😝😁

سیراتو بشور پوست کن بعد ورقه ورقه برش بزن بزار پشت پنجره رو به آفتاب چند روز میگذره خشک میشه بعد اسیاب کن

خداروشکر 

اسی جان عالیه ...خیلی ممنون.. مجردم و یادم میمونه 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2706